Omar Souleyman kviečia pas save
Omar Souleyman, tiesą sakant, buvo vienas pirmujų vardų, mano užfiksuotų pažindinantis su pasaulio, platesnio nei vakarai, muzika. Vos kiek vėliau su juo pasisveikinau, negu su Fela Kuti, kurio gimtadienį ką tik visi minėjo.
Bet Omar Souleyman, pasirodo, varo dar kiečiau už Felą. Buvau praleidusi faktą, kad gegužę pasirodžiusį naują – penki šimtai kažkelintą per 20 metų, jeigu ką – siro albumą „Wenu Wenu“ prodiusavo Four Tet (o ir į naują šio darbą dar nespėjau įsiklausyti). Hmmm!
Turint omenyje, kad Souleymanas pradėjo kaip vestuvių muzikantas (jose didžioji jo albumų dalis ir įrašyta) ir tik prieš kokį dešimtmetį parūpo vakariečiams (su „Gorillaz“ kūrinys netgi buvo), karjeros šuolis, sakyčiau, įspūdingas. Skamba viskas lyg ir panašiai į tai, kas buvo anksčiau, tik struktūra priimtinesnė. O ir pažiūrėti yra į ką, kol galvoju, ar pirkti albumą. Jis, beje, buvo ir kasetėje išleistas, tik ši jau sold out.
Šiomis dienomis „Youtube“ pasirodęs albumo kūrinio „Warni Warni“ („Ateik pas mane“) video tradiciškai apsirėdžiusį artistą ir šokėjas supina su didmiesčiu, tagais ir graffiti, ir net su begemotais. Na, jei jau muzika Four Tet prodiusuota, tai viskas galima. Galėjo dar kokį Einikio kablį įmontuoti.
P.S. Ačiū puslapiui Muzikos naujienos, turintiems ausis už užrodymą!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS