Aukščiausia Atom™ kokybė nuo „Raster-Noton“
„HD is not compatible with mono audio systems, laptop speakers, cell phones or any other inferior reproduction method“, - šį perspėjimą pamačiau tik perklausiusi naują Atom™ albumą tiesiog „Youtube“, teadleidžia man kūrėjas.
Albumas yra puikus. Drąsiai sakau, tokio gero šiemet dar negirdėjau, net jei DJ Koze laukiau kaip Kalėdų. Atom™ mane pasiekė netikėtai, feisbuke, ir už tai dėkoju Loranui.
„Raster-Noton“, leidykla, pristačiusi „HD“, yra nuostabus reikalas jau nuo 1996-ųjų, kai ją su bendraminčiais įkūrė Carsten Nikolai, arba Alva Noto, žmogus, iš kurio „Mix Subo“ studijos prieangyje imdama interviu jaudinausi bene labiausiai savo karjeroje.
Atom™ visų pirma pažinau bei pamilau kaip Señor Coconut, ir visos šio vokiečio talento atšakos yra savaip žavingos. Kaip bepasižiūrėsi, pusšimtis (plius minus, gal labiau plius) albumų per dvidešimt kelis metus yra įspūdinga. Net jei kai kurie vadinasi tiesiog „:)“.
„HD“ yra taiklus. Keturiasdešimtyje minučių telpa viskas nuo Prince lygio atodūsių (iš tiesų Jamie Lidell, bet) iki „Kraftwerk“, nuo linkėjimų Timberleikų (Timberlake – give us a fucking break) iki Martin Luther King citatos ir „The Who“ prisikėlimo. Nuo psichodelikos ir elektroklešo iki, nežinau, albumas yra vokiškai visaapimančiai tobulas. Einu pirkti, bet „Youtube“ nuoroda, tikiuosi, nedings.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS