Genn Bo kasetė: Kur mano magas?
Paskutinę vasaros dieną centre, bet ne „ant akių“ esančiame, jau ne kartą jį ir bendraminčius priėmusiame Venclovų muziejuje Genn Bo pristatė savo bytų kasetę „There Are No Miracles“. Formatas šiuo atveju visiškai atsiliepia į žanrą ir atiduoda visas įmanomas pagarbas senajai mokyklai. Žinoma, kas be mago, nelieka nuskriaustas.
Iš viso 11 kūrinių į vieną juostą susuko Genn Bo. Žinant šį veikėją ir jo pomėgius nestebina kaip gvazdikėliai į pyragą prikaišioti senų, paveldėtų ar turgeliuose išieškotų, plokštelių semplai, darniai sugyvenantys su duslia reperio koja, mušiančia bytą į šaligatvį prie laiptinės.
Tiesą sakant, visiškai taikliai čia pagauta Vilniaus (šiaip jau visos Lietuvos - juk Genn Bo nuo pajūrio), kaip daugelį istorijos etapų nugyvenusio darinio, nuolatinė dilema ir kryžkelė tarp to vakarykščio, ką daug kas norėtų ištrinti, ir to rytojaus vakarų pusėje, kuris irgi ne visiems pakeliui. Bet stebuklų nebūna, kaip sako kasetės pavadinimas, tad sugyventi reikia.
„The Beattape“ išleista 50 kasečių tiražu, kol „Bandcamp“ nerašo sold out, reiškia, proga dar yra. Negaliu nepagirti ir artworko, nes jį išpaišė Pijus Burakas.
Kad jau kasetė, tai penki penkiabalėj!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS