LAIKAS.LT
Daina Dubauskaitė 2013-04-05 12:46
Koks klubas be stiklinių, bokalų ir taurių? Kokia naktis be barmenų? Ir kokie gi tie žmonės, aukojantys laiką, kai galėtų linksmintis ar ilsėtis tam, kad gerai (tik iš pradžių) jaustųsi kiti?
Daina Dubauskaitė 2013-01-31 17:37
Susipažinkite – Nidas Kiuberis, Milena Černiakaitė ir Gabrielis Žvirblis. Kaune užaugęs Nidas kasdien plečia „Coffee Inn“ kavinių tinklą, Milena – vegetariškoje kavinėje „Vieta“ su draugėmis šeimininkaujanti mergina iš Marijampolės, Gabrielis – šokėjus, reperius, gatvės gyventojus ir pačią gatvę – jau ne tik Vilniaus – ženklu „GRLA“ puošiantis idėjų malūnas.
Daina Dubauskaitė 2013-01-03 19:30
Kai paklausiau, ar sutiktų apie save papasakoti „Laikas.lt“, Albertas Žvinys beveik iškart susidomėjo, kodėl žurnalo neranda Klaipėdoje, ir taip pat spėriai pasiūlė, jei prireiktų, padėti jį platinant. Ši smulkmena mane tik dar kartą įtikino, kad šis 19-metis transporto specialybės vadybininkas, beje, jau dvejus metus gyvenantis savarankiškai, yra idealus temos „Karta Y“ herojus. Generuojantis idėjas ir jomis tikintis. Nereikalaujantis palaikymo ir pritarimo bei nedvejojantis.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS