„Home Production“ eksploruoja
Instagrame laikinu Tado Čiudaro kaligrafijos bandymus „Forsuregraphic“, vasario pradžioje cheerinau už jį slopestyle snieglenčių varžybose, o dabar dalinuosi ir šviežiu muzikiniu jo klipu. Tiesiog multitalentas! Prašau Tado, arba prodiuserio ir vokalisto Home Production, apie viską papasakoti daugiau.
„E“ kūrinio pavadinime – tai ir „exploration“, ir ekstazė, susižavėjimas. Jau kuris laikas Tadas žavėjosi menininkės Astos Ostrovskajos braižu ir norėjosi padirbėti kartu. Taigi, įrašęs naują gabalą, įtekė jį Astai, o ji su kolege Vaiva Braškute ir sukūrė vaizdą. Filmavo ir montavo jį Mantas Ivanauskas, taip pat prisidėjo ir Jack Stark.
„Idėja abstrakti – du pasauliai, vienas izoliuotas, mano paties sukurtas ir kiek limituotas, o kias – tas, kuriame keliauju po paprastus dalykus. Klipe visa tai interpretuota simboliais“, – pasakoja Tadas.
Priminsiu, kad Home Production namų kūryba girdima jau apie šešerius metus. Tiesa, pastaruoju metu Tado studija buvo kiek pritilusi, bet dabar vėl yra ūpo naujoms dainoms – būtent ne instrumentalams, o dainoms. Linkiu neprarast to ūpo ir spalvų, kurios, pamatytos klipe, vasario mėnesį ypač reikalingos.
Home Production @ Soundcloud
Asta Ostrovskaja @ Behance
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS