The Mekanism: Muzika visiems gyvenimo atvejams (anketa)
Vasario 8-ą dar vieną ne tik kojos, bet ir ausies dėmesio vertą svečią į Vilnių atgabens „Downtown Party Network“. Tiesa, kūrybiniais ryšiais prancūzas The Mekanism su Lietuva jau susijęs – jis remiksavo Mario Basanov kūrinį, ir atvirkščiai.
Kadangi geriausiai už viską kalba muzika, pasidomėjau, kokie garsai supa prodiuserį ir didžėjų, kurio produkciją leidžia „Needwant“ bei kitos geros leidyklos, kasdienybėje. Daug kartų PLAY, ir tada tiesiai į diskoteką.
Tinkamiausias įrašas…
Užmigti: Q-Tip & Norah Jones „Life is Better“. Palaimingas kūrinys, primenantis, kad gyventi – faina, o rytoj džiaugsies dar labiau.
Atsibusti: „Arrested Development – People Everyday“. Dar vienas geras priminimas apie tai, kad aplink – daug smagių dalykų.
Valgyti: „Future Disco“ kompiliacijos. Tobulas fonas stiprintis vienam ar su draugais.
Šokti: Maceo Plex „Stop Your Hate“. Galinga ritmo linija, manau, čia man niekas neprieštaraus. Uždėkit jį pilnai šokių aikštelei ir stebėkit reakciją!
Keliauti: Maja „Cantoma“ („Buddha Bar 10“). Keliauju aš tikrai dažnai, ir chillout yra geriausias garso takelis. Leidi laiką analizuodamas aplinką, ir kai skamba tokia muzika, viskas tampa tobula.
Atsisveikinti: Lupe Fiasco „Ghetto Story“. Jis primena man apie gerus laikus su šeima ir draugais. Nieko rimto, poilsis su repuku.
Prisigerti: M&S Presents The Girl Next Door „Salsoul Nugget (If U Wanna)“. Na, prisigėrimui tinkamų gabalų labai daug, o šitą pasirinkau, nes jis tikrai linksmas. Prieš keletą metų buvo vienas mėgiamiausių šokių aikštelei.
Įsimylėti: Mario Basanov „Damn Girl“. Užsidėkit ir iškart pajausit sexy groovą.
Mylėtis: Barry White „Can't Get Enough Of Your Love Babe“ ir šampanas. Geram laikui.
Gyventi: Prince „I Wanna Be Your Lover(Dimitri From Paris Re-Edit)“. Labai geras Dimitri edit’as, kaskart primenantis man labai daug gerų dalykų.
P.S. Gyvenimo muzika mano bloge jau dalinosi Tim Paris – prisimink čia.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS