Lietuvis Gardens of God – pas Maceo Plex
Geri pavyzdžiai įkvepia – štai ir vėl, pagyrus Ten Walls, proga pasidžiaugti tautiečio sėkme užsienyje. Dueto „Downtown Party Network“ pusė Bradka prisistato slapyvardžiu Gardens of God ir iškart šauna į leidyklą „Ellum“.
„Ellum“ įkūrėjas – pernai pavasarį Kaune lankęsis ir ne vieno topo viršūnę jau spėjęs nušienauti amerikietis Maceo Plex, dar žinomas Maetrik pseudonimu.
Kaip tuomet interviu man pasakojo atlikėjas, darbuotis „Ellum“ jam talkina antroji pusė: „Man labai padeda mano mergina Christine. Ji – gana išranki, tad jei praėjai pro mano filtrą, dar turėsi praeiti ir jos atranką. Kol kas sistema puikiai veikia, tikiuosi, ir veiks“. Atrodo, visi sutarė dėl lietuvio talento, tad Gardens Of God debiutas pažymėtas 17-u „Ellum“ katalogo numeriu ir jau netrukus pasirodys parduotuvėse.
Neatleidžia gazo ir „Downtown Party Network“ – vis dar gerai sekasi praėjusių metų hitui „Space Me Out“ (vasario pabaigoje pasirodys „Needwant“ kompiliacija „Future Disco Vol. 7“, kurioje – Mario Basanov remiksas), bet netrukus kompanijoje „Dirt Crew“ bus ir nauja dueto plokštelė.
2014-ais šokių muzikos pasaulyje Lietuva tikrai ūgtelės. Čia vietoj išvadų.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS