„The Orb“ su Lee „Scratch“ Perry, Pangaea, Pále, Cape Cod, Weare18
Netikėtos savaitės pabaigos proga susumavau klausytų dalykų rezultatus. Ne visi promo reikalai prieinami viešai, bet jei pažadu, kad yra ko laukti, tikrai nemeluoju. Yra ir ką parsisiųsti.
Pradžiai – kolaboracija at it’s finest. 24-rius metus scenoje minintys „The Orb“ su dvigubai ilgiau aktyviu ir vis tokiu pat kosmonautu Lee „Scratch Perry“, ir dar remiksų pakuotė iš paskos atrieda. Čia tokia klasikinė lėtuma, pagal kurią jei ne melstis, tai volioti dūmus burnoje.
„Hessle Audio“ buvo ir yra puikus šokių aikštelės betonavimo priemones kuriantis fabrikas. Pangaea dvigubas EP „Release“ negalėjo to nepatvirtinti. Masyviai britiška, jokio džentelmeniškumo – tiesiog iš garažų ir dirbtuvių kampų sušluoti stiprūs ritmai. Limpa house ir jungle, praeitis ir ateitis, vokalas ir mašina. 8 kūriniai, visi gerai! Nuo spalio 28-os parduodama oficialiai, kol kas - užsakoma
Dar nežinau, kodėl britui Pále reikia apostrofo ant a – gal taip kiečiau. Išsekusiems kūnams masažuoti naudojamas „Orchidea“ atleidžia bet kokius pantus. Skambėkit, klavišai, skambėkit. XLR8R duoda nemokamai, o oficialiai „Fat!“ išleis spalio 22-ą.
Gerą nesąmonę su virusiniu visom prasmėm pophitu „Call Me Maybe“ iškrėtė vilnietis Boyfriend su užsieniniu kolega Jorge. Hipster fuck very cool sexy trance.
Pabaigai – amerikoniškai nostalgiškai pasivadinęs ukrainietis Cape Cod. Atradau, nes vieną jo „We Don’t Have To / Put U Down“ EP kūrinių remiksavo Koloah, jau anksčiau užlaikintas. Viskas nemokamai, bet verta daugiau nei nulis, o like'ų profilyje gerokai per mažai.
Ką jūs girdit?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS