Ne tulpėse esmė
Lichtenšteino moterys teisę balsuoti gavo prieš 30 metų, jei ką. Mes šiandien ir čia gyvename tiesiog nuostabiai – bent jau žiūrint į šviesiąją pusę. Nes tikrai yra kur tobulėt. Aš, be abejo, kreipiuosi į savo interesų sritį. Su kovo 8-ąja, didžėjos ir klubinėtojos! Štai išplėstinis sveikinimo tekstas.
Linkiu, kad promoteriai nekviestų į renginius merginų tik todėl, kad jos merginos ir „gražiai atrodo už pulto“.
Bet iš tiesų visų pirma linkiu merginoms negroti „už pulto tik moterys!” tipo vakarėliuose ir jų neinicijuoti. Netgi kovo 8-osios proga. Nes taip tik pačios save išskiriam ir atskiriam.
Linkiu nespėlioti ir nevertinti žmonių muzikinio skonio ir talento šioje srityje pagal lytį. Tikrai netikėta iš visuomenėje rimtai vertinamų asmenybių išgirsti nuostabą, kad aktorė gali klausytis ambiento, arba frazę „moterų kategorijoje geriausia selektorė“ (čia ne apie mane, jei ką).
Linkiu iš principo ignoruoti pasiūlymus „su aukštakulniais pigiau“. Nes? Sunkiau paeiti? Juk tokia formuluotė atsirado tik lygių galimybių kontrolieriams paliepus nebenaudoti diskriminuojančio vyrus „merginoms pigiau“.
Taip, daug merginų klube pritraukia daug vyrų ir jų piniginių ir bla bla bla. Ar tikrai viskas tik apie poravimąsi? Tai išjunkit tada tą muziką arba neapsimeskit, kad kažkam rūpi.
Apskritai šoubiznis, ne tik DJ kultūra, yra ypatingai jautri vieta kalbant apie požiūrį į moteris ir jų teises. Priežasčių ne viena, bet turbūt svarbiausia, kad istoriškai jame tiesiog labai daug vyrų, o moterims dažnai teatitenka dekoracijų vaidmenys. Ir jos pačios dažnai juos renkasi. Rugsėjį „Vilnius Music Week“ sutikta Sally Anne Gross, šiame versle besisukanti jau keletą dešimtmečių, sakė, kad statistine – vyrų ir moterų santykio prasme situacija nelabai keičiasi. Bet čia jau labai plati ir įvairiapusė tema ne šventiniam rytui.
Galiausiai linkiu būti moterimis ne tada, kai to nori, tikisi ar prašo, už tai pinigus moka, kiti. Ir apskritai geriausia būti savimi, o ne moterimi ar vyru. Viską mes galim, tik pačioms reikia įsitikint ir to nepamiršt.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS