Netaktiškas V ėjimas Škotijoje
Balandžio pabaigoje keletas ėjimų sutaps sostinėje - pirmiausiai, ji bus įvilkta į monochrominį žybsintį „Alfavilniaus“ pavadinimą, o šio istoriją pradės pirmasis mūsuose epizodas su „Boiler Room“.
Transliuosis į pasaulį, be „Red Axes“ gyvai ir klubo rezidentų, nauja šokio muzikos raidė V, slepianti gudriai sumėtytas pėdas nuo Vilniaus iki Briuselio, ir išsiduodanti nebent tik minoriniais pasažais, dar kartą primenančiais apie trumpą nakties begalybę.
V jau yra išleidęs plokštelę (perpus su Ripperton) Fort Romeau leidykloje „Cin Cin“, taip pat turi „Nowness“ platformos pristatomą klipą (tuo pačiu prisistatė ir leidykla „Nautilus Rising“, tai jos trečiasis įrašas kataloge). Jis, sudėliotas Daniel Cook ir Stasis galvose, filmuotas Glazge, Škotijoje. Pasako patys kūrėjai:
„The video reacts against tired tropes of overly polished and produced images of young women generated for the visual pleasure of a largely male audience. It invokes collective identity formation and empowerment, openly showing how the female form can and will take up space, reclaim streets at night and above all, have fun for the sake of having fun without regard for onlookers.“
Susikausčius nuo vaizdo svarbu nepamiršti, kad ritmas - šokio. Ir kad būti vienos ar kitos šalies atstovu šiandien nėra būtina. Biografijos yra sintetika.
„Faux Pas“ plokštelė perkama kad ir čia, o V galima sekti čia. Spėju, epizodai tik tvirtės.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS