DJSCENE
Daina Dubauskaitė 2011-07-19 09:18
Retas Djscene.lt lankytojas nepastebėtų, kad bent jau dalis redakcijos festivaliui „Audioriver“ simpatizuoja tikrai gausiai. Ir kodėl gi ne? Visiškai patraukli kaina (net ir šiemet, viskam pabrangus, bilietai kainuoja mažiau, nei į kokią „Tundra“), ne tokia ir tolima vieta Lenkijoje (500 km arba 12 h autobusu), išties pavydėtinas line-up (jau pabuvo „Moderat“, Ricardo Vilalobos, Richie Hawtin ir dar tuzinai –iausių)... Ir, aišku, per porą metų susiformavęs tvirtas bei smagus lietuvių branduolys, į Plocką, kur festivalis ir vyksta, keliaujantis „Minimal.lt“ organizuojamais reivobusais.
Daina Dubauskaitė 2011-03-02 00:00
Santi Touch vardas lietuviškoje house scenoje pasigirdo prieš septynerius metus. Tuomet jį pastebėjo „RyRalio“, o 2011-uosius kaunietis pasitinka jau kaip įsibėgėjusios leidyklos „EleFlight“ savininkas. Darbai rūksta, leidiniai skamba, vakarėliai sostinėje, o ir tolimesnėse vietose – pavyzdžiui, Osle – sukasi – daug visko mums turi papasakoti Santi Touch. Ypač apie šiandieną, ne tokią ir saulėtą, Lietuvoje. Kadangi iki šiol jokio platesnio šio veikėjo pristatymo Djscene.lt nebuvo, pradedam nuo pat pradžių. O fone klausom leidyklos rinkinio „Departure Series Vol. 1“.
Daina Dubauskaitė 2011-03-01 00:00
Ir kas galėjo pagalvoti, kad pokalbis su Lone, arba Matt Cutler, bus toks sudėtingas? Ne dėl paties pokabio fakto – surinkau numerį, paskambinau, pakalbėjom, ir tiek, bet turėjau įrašą perklausyti gal trisdešimt kartų, kad suvokčiau, ką pilietis iš Notingemo bando man pasakyti! Sunki žurnalistų duona, bet visuomet buvo įdomu sužinoti, kas slepiasi po magiškais atostogomis, saulės išblukintomis nuotraukomis, žaidimais ir įsipareigojimų nebuvimu dvelkiančiais kūriniais.
Daina Dubauskaitė 2011-02-28 00:00
Artėja antroji ciklo „IN->“ serija. Kaune ir Vilniuje šįkart vėl turėsime svečią iš Berlyno, miesto, apie kurį kalbėta jau šimtąkart, lankytasi gal kiek mažiau, bet negalvoti apie jį lyg ir neįmanoma. Sascha Kösch nėra „tikras“ berlynietis, gimė jis Kelne (sutapimas – ten dabar gyvena „IN->“ idėjininkas Mantas T.), bet Vokietijos sostinėje savas yra apie pora dešimtmečių. Ir nesumeluosiu bei nepagražinsiu sakydama, kad prie šiandieninio Berlyno muzikinio bei klubinio žemėlapio jis prisidėjęs daugiau nei eilinis pilietis. Nes kultūrą ne tik vartoja, bet ir apie ją kalba bei prisideda prie kūrimo. Sascha Kösch, arba DJ Bleed, jau keturiolika metų yra žurnalo „De:Bug“ redaktorius. Žurnalo, kuris savo nuotaika ir idėjomis atitinka tą mano galvoje susikurtą Berlyno kaip neįpareigojančio, bet daug duodančio miesto paveikslą. Todėl daugelis interviu klausimų yra būtent apie tai.
Daina Dubauskaitė 2011-02-27 00:00
KTU karjeros dienų rengėjai ir šiemet, jau bene penktą kartą iš eilės, nepamiršta svarbios renginio dalies. Tos, kuri vyksta jau sutemus ir prisigrūdus į galvą labai daug informacijos. Su stipria elektroninės muzikos programa, ir labai smagu, kad būtent tokia. Juk daug paprasčiau būtų pakviesti kokias Lietuvos popscenos žvaigždutes - gal net pigiau. Na, bet studentijos šviesuolių dėka Kaune jau regėjome „Pluxus“, Apparat, Monolake, Patha du Prince. Šiemet - kai kas šviežesnio.
Daina Dubauskaitė 2011-02-06 00:00
Neužfiksuotomis aplinkybėmis 2009-ųjų pabaigoje Djscene.lt kilo idėja surengti šiek tiek kitokius apdovanojimus, kurių centre, žinoma, stovėtų didžėjai. Geri. Gal net geriausi? Nesame mokslininkai ir nesiekėme išvesti formulės, kuri padėtų apskaičiuoti tą vienintelį, atitinkantį visų melomanų bei šokėjų lūkesčius. Todėl nusprendėme surengti apklausą. Nelabai plačią, bet rezultatyvią. Joje dalyvavo tie, kurie, mūsų manymu, į didžėjų žiūri šiek tiek atidžiau bei plačiau, nei klubų lankytojai ir interneto gyventojai.
Daina Dubauskaitė 2011-02-05 00:00
2005-aisiais pasirodymą festivalyje „Jauna muzika“ surengęs garso ir vaizdo menininkas Carsten Nicolai, arba alva noto, šįkart į Lietuvą grįžo kiek solidesniam vizitui. Jam drauge su Vokietijos kultūrą Lietuvoje pristatančiu Goethe institutu pradėjo ruoštis dar gruodį – tuomet aplankė ne tik būsimos parodos ir pasirodymo vietą, bet ir prieš penkerius metus suspėtą pamėgti kavinę.
Daina Dubauskaitė 2011-01-31 00:00
Dar nenutrintas ir nepavargęs vardas, sukeliantis jaudulį tiek žanro senbuvių, tiek jaunimo ausyse (ir kojose) – tikrai geras pasirinkimas riebiai vakaronei. „MiestoMuzika.lt“ šį penktadienį, vasario 4-ąją, švenčia 3-ąjį gimtadienį, ir deramai parollinti jiems padės britas Joe Syntax. Leidyklos „Phunkfiction“, „Allsorts“, „Hustle Audio“, „Blu Saphir“, „Med School“ – jo vardą pastaraisiais metais tikrai buvo kur pamatyti. Kol įvertinsim, kaip viena 2011-ųjų vilčių vadinamas Joe Syntax elgiasi už pulto, paskaitom, ką jis mano apie gyvenimą.
Daina Dubauskaitė 2010-12-16 00:00
Nors už pulto jis tikrai įkūnija gero didžėjaus savoką, Simon Lee - šeimyninio dueto "Faze Action" pusė - tikrai nėra pats iškalbingiausias pašnekovas. Gal per daug energijos ir meilės skiria disco, funk, soul, house ir t.t. įrašams, jų kūrybai, paieškoms ir katalogavimui? Prieš trejus metus jo interviu Djscene.lt buvo itin lakoniškas, ir šiandien atsakymai praktiškai nepailgėjo. Na, bet muzikos po šiuo vardu slepiasi į valias. Penktadienį, gruodžio 17-ą Simon Lee su vėl susivienijusia "Discomafia" komanda pirmojo gimtadienio proga tvarkys "Opium" šokių aikštelę, o kol kas - šis bei tas apie jį, jo projektą ir mu-zi-ką.
Daina Dubauskaitė 2010-11-30 00:00
Pokalbiai su tokiomis asmenybėmis, kaip Charlie May - atgaiva ir ausims, ir smegenims. Nors iš ties sudėtinga paruošti tokių klausimų, kurių niekas per ilgus karjeros metus jiems nebūtų uždavęs, smagu, kai pokalbis ima lietis nešnairuojant į klaustukais nužymėtą lapą. Nes pasakyti šie muzikantai turi daug daugiau, nei kada galėtum sugalvoti. Ir kalba jie ne klišėmis.
Daina Dubauskaitė 2010-11-30 00:00
Idėjų šiam prodiuseriui bei didžėjui tikrai nestinga. Kaip ir pasitikėjimo savimi bei laiko, kurio jis viskam randa daugiau nei visi kiti. Bent jau taip atrodo pasižiūrėjus į vien šiemet pasirodžiusių Butch leidinių sąrašą. -iolika! Ir viską vainikavo lapkritį išleistas antrasis jo albumas "Eyes Wide Open". Albumo paklausyti bei apie jį pasiskaityti tikrai nesudėtinga, tad pokalbyje su Vokietijos mieste Maince gyvenančiu Bülent Gürler, leidyklos "bouq.' savininku ir daugelio kitų ("Great Stuff", "Trapez", "Cecille", "Area Remote", "Sci+Tec") dažnu svečiu, lietėme kitas temas.
Daina Dubauskaitė 2010-11-25 00:00
Šis netoli Berlyno išaugęs vyrukas didžiąją savo kol kas trumpos karjeros dalį yra "Tresor" štabo narys. Tai - ir garbė, ir patogumas, ir, žinoma, kokybės ženklas. Įdomu, kad įtaigius setus klubuose raitantis ir tuo didžiuotis turintis teisę Marcel Heese labai blaiviai suvokia skirtumą tarp to, ką daro didžėjus ir kas iš tiesų yra muzikantas. Atrodo, pastaroji jo veikla irgi bus atskleista - turbūt tada, kai pats Marcel suvoks, kad tam atėjo laikas. Gruodžio 3 ir 4 dienomis jis mūsų kojas ir rankas sveikins būtent kaip didžėjus. Kol kas ciklo "Kas kaip moka, tas taip techno" svečias pasakoja apie viską nuo pradžių. O pradžia - meilės parade...
Daina Dubauskaitė 2010-11-05 00:00
Praėjusią savaitę gavau gana keistą laišką nuo pristatymo nebereikalaujančio Mark Splinter. Jis papasakojo man apie tai, kad ketina į kosmosą išsiųsti savo miksą. Intriguoja. Kosmosas? Pasirodo, tai labai tampriai susiję su naujausia Marko aistra ir projektu - "Stableface". Tai, kaip jau rašėm, yra blogo ir netleiblo mišinys. Vos ne tyrimų laboratorija. Žinoma, Markas nori papasakoti daugiau apie "Stableface" ir kosmoso misiją, taigi skaitom.
Daina Dubauskaitė 2010-10-22 00:00
Labai noriu paliesti ir į grotuvą įsidėti dar tik beišleidžiamą Leon Somov ir Jazzu albumą „Score“. Pirmojo, pernai sales ir ausis šlavusio ir galiausiai jau kiek nusišlavusio „Updated“, tikrai taip nelaukiau. Ir dėl to kaltas tik netikėtai labai nudžiuginęs naujos programos pristatymo koncertas.
Daina Dubauskaitė 2010-09-21 00:00
Su dviem "Silence" judėjimo (grupė, šeima - kas tai?) nariais pasikalbėjom šiems beišvykstant į Prancūziją. Praėjusį savaitgalį Few Nolder ir Leon Somov Amiens mieste ten bangino su Golden Parazyth, "Fusedmarc", "Tytia Mina Teremina" ir dar keletu lietuvių. Atrodo, viskas pavyko gerai, o Linas - draugai Few Nolder visgi dažniausiai vadina vardu - ir Leonas vėl grįžo prie pasiruošimo antrajai "XYZ" serijai.
Daina Dubauskaitė 2010-09-15 00:00
Viena vertus - fantastinė vieta ir stiprus pagrindinių žvaigždžių rinkinys. Kita vertus - nesubalansuota programa ir visiškas neapsižiūrėjimas elementarioje organizacijoje. Kokį balą rašyti "Berlin Festival", kuriame pirmoji naktis nutraukta vos įsibėgėjus, o antroji sutrumpinta iki vienuoliktos vakaro? Matyt, galutinį įvertinimą parašys visi keliolika jame dalyvavusių tūkstančių, kai festivalio atstovai baigs teisintis.
Daina Dubauskaitė 2010-09-04 00:00
Su juo klube "Satta" draugai pasitiko 2010-uosius. Kiek anksčiau jis į "Satta Outside", kurį pamilo dar iki tol, atsivežė kolegą Soulist. Dar prieš tai... Žodžiu, Peter Digital Orchestra, arba Fulgeance, arba Pierre Troel, lietuvių simpatijomis apsikarstęs yra praktiškai nuo debiutinio savo leidinio "Juicy Lady". Jį, beje, dedikavo savo merginai menininkei, su kuria netgi kuria bendrus projektus.
Daina Dubauskaitė 2010-07-29 00:00
Kadangi savaitgalį visa Djscene.lt komanda buvo festivalyje "Spartakiada", laiku sureaguoti į įvykius "Love Parade" neturėjome galimybių. Visgi dabar, praėjus kelioms dienoms nuo nelaimės, apie ją, priežastis ir padarinius galima pamąstyti ir išsamiau. Jūsų nuomonės čia labai įdomios ir svarbios - juk minias sudarom visi kartu.
Daina Dubauskaitė 2010-07-23 00:00
Kaip bepasuksi, to dar nebuvo. "Global Underground" ir Lietuva drauge yra pasiekimas ir įvertinimas visų pirma klubui "Exit" ir Ignui, taip pat ir mums visiems, kurie einam į vakarėlius, šokam ir laukiam užsienio didžėjų čia. Net jei viskas kiek ir pabodo, pinigų turim mažiau, tad ir judam vangiau. Šiandieninė situacija nėra finišas, tai - tik viena iš kliūčių. Bent jau taip norisi galvoti ir tikėti klausant Dave Seaman, kalbančio apie svarbiausius elektroninės šokių muzikos istorijos etapus.
Daina Dubauskaitė 2010-06-30 00:00
Jie yra vieninteliai. Ir "Google", ir gyvenime. Gal todėl, kad nuolat mutuoja, keliauja ir keičiasi taip greitai, kad klonai rastis tiesiog nespėja? Simboliška, kad tautų ir kultūrų katilu neseniai tapęs Berlynas tapo ir "Jahcoozi" gimtine, nors visi jie mieste - atvykėliai. Bent jau buvo. Ir negalėjau su grupės vokaliste Sasha Perera apie tą miestą nekalbėti - juolab kad kiekvienas atlikėjas ir apskritai žmogus Berlyną supranta ir pristato savaip. Jos požiūris labai chaotiškas, bet ir labai pagrįstas. Į viską - taip pat ir į "BPitch Control" leidyklą ir buvimą joje.
Daina Dubauskaitė 2010-06-09 00:00
Nepavyko su Dasha Rush pabendrauti jos gimtąja, o man gražia ir įdomia kalba - gal dar pasiseks ateinantį "Sūpynių" savaitgalį. Gali būti, kad kai kurie klausimai ir atsakymai kiek pasiklydo vertime, bet daugelį tolimų kraštų tiek muzikos, tiek modelio darbo dėka apkeliavusi, o dabar Berlyne nusėdusi festivalio viešnia man pasirodė gili, rami ir įžvalgi. Negalima jos vadinti vien atlikėja ar tuo labiau didžėja - ji įvairių krypčių menininkė, o gal tiesiog taip myli gyvenimą, kad nori jo dalių išragauti kuo daugiau. Leidyklos "Fullpanda" įkūrėjos setas - antrą festivalio naktį, o šiek tiek daugiau jos pačios - jau čia.
Daina Dubauskaitė 2010-05-30 00:00
Šią savaitę "Sūpynių" organizatoriai "Minimal.lt" pranešė apie dar vieną ir jau didžiausią penktojo festivalio gimtadienio dovaną - belgą Peter Van Hoesen. Djscene.lt šįkart jaučiasi pasistengę - gal jėgas grąžinęs pavasaris, o gal išties įdomi asmenybė privertė ir įkvėpė interviu surengti iš karto.
Daina Dubauskaitė 2010-04-27 00:00
Kai 1998-ųjų sausio 8-ą "Discomafia" vyrai surengė pirmą savo pasirodymą, daugelis šiandienos reiverių dar bandė atskirti pelus nuo grūdų. Analogiškai didžioji dalis tuomet Profsąjungų rūmuose šokusių jau pakabino diskotekinius sportbačius ant vinių.
Daina Dubauskaitė 2009-10-08 12:30
"No Batteries No Toys" - taip pavadintas jau iš gamyklos į lentynas keliaujantis debiutinis Leon Somov albumas. Albumas - debiutinis, bet Somov - ne naujiena bent jau tiems, kurie giliai domisi lietuviška elektronika. Prieš keletą metų plojom "Sutemoms", išleidusioms Leono ir Justės "Jazzu" darbą "Offline", o šiemet darbai įgijo daug spartesnį pagreitį. Juk MTV statulėlė - pakankamai solidi žymė atlikėjo biografijoje, ar ne?
Daina Dubauskaitė 2009-05-06 12:32
Tiek Apparat, tiek "Modeselektor" mums puikiai pažįstami ir dėl pakankamai gausios savo diskografijos, ir dėl viešnagių Lietuvoje. Apparat lankėsi jau tris kartus, "Modeselektor" - dar tik vieną, o ar artimoje ateityje išvysime ir "Moderat", aš kažkodėl abejoju... nors, tiesa, rugpjūčio 8-ąją jie gros visai netoli - Lenkijoje, festivalyje "Audioriver".
Daina Dubauskaitė 2009-02-22 00:00
Henrik Schwarz - vienintelis "Innervisions" ketveriukės narys, iki šiol Lietuvos neaplankęs. Kol kas apie būsimą jo vizitą negirdėti ničnieko, bet tai nė kiek nemenkina Henriko nuopelnų vokiečių (ir ne tik) elektronikos scenai. Prieš septynerius metus visų galų meistro Gilles Petersono "išplatintas" visuomenei, vėliau savo kompaniją "Sunday Music" įkūręs bei su Dixon ir "Ame" susidraugavęs dvynukų tėvas su manimi mielai sutiko pabendrauti telefonu - tiesa, tai pavyko tik po kelių bandymų. Ir lygiai taip pat mielai prisipažino, kad užsuktų ir į Lietuvą, tik kai turės daugiau laiko...
Daina Dubauskaitė 2009-02-09 18:38
Spalį Berlyne patyriau neabejotinai įdomiausią tiek muzikine, tiek vaizdine prasme naktį praėjusiais metais. "M_nus" šešetas ir jų super mega keliolikos valandų diskoteka CONTAKT - sunkiai nenupasakojama net pačiais ekspresyviausiais žodžiais. Į tai reikia pasinerti - visai kaip pasineria patys "M_nus" nariai.
Daina Dubauskaitė 2009-01-28 11:46
Kažin ar begalėjo būti geresnė dovana "Sutemų" gimtadienio proga, nei Surgeon (vardinti jo 18-os metų karjeros faktų turbūt nebeverta). Jis yra techno, o techno yra jis. Galbūt todėl Interviu turbūt pavyko vienas keisčiausių "ever" - britas Anthony Child tikrai labai taupo žodžius. Bet, kaip ir pats sakė, apie savo muziką žodžiais jis negalvoja. Tarp eilučių jis pasakė kur kas daugiau, nei jose.
Daina Dubauskaitė 2008-10-08 10:32
Prieš kelerius metus viename interviu "Trickski" nariai sakė, kad po trejų metų jų greičiausiai niekas neatsimins, o į Vilnių spalio 11-ą atvykstantis Yannick teigė tuo metu greičiausiai dirbsiantis draudimo kompanijoje.
Daina Dubauskaitė 2008-05-26 10:47
Įžangoje į pokalbį su Matu Petriku galima prirašyti begalybę epitetų jam, kaip vienam lietuviškos elektronikos kalvių. Bet juk tu tikrai žinai "Exem", greičiausiai ir solinį Mato projektą Mantisse, garso takelį spektakliui "Naktis prieš pat miškus"... Jau devyneri metai Mato gyvenimas koncentruojasi Berlyne, daugelio elektronščikų svajonių oazėje. O penktadienį jis ims ir pasirodys "Gravity" - džiugiau nei netikėta.
Daina Dubauskaitė 2008-03-28 16:41
Trečiąkart atvyksiantis, ketvirtąkart lietuvaičiams grosiantis Dixon kartą jau apipasakotas Djscene.lt. Tuomet daug kalbėta apie jo projektą "Wahoo", dabar vis dar džiaugiamės jo neišsenkančiomis remiksavimo ir prodiusavimo idėjomis. Steffen Berkhahn vis dar gyvena Berlyne, vis dar blyksi mėlynomis akimis, vis dar puoselėja "Innervisions" darželį, vis dar groja kaip iš pypkės - tuo galėsi įsitikinti balandžio 4-ąją. Ir atsakinėja - kartais net labai netikėtai ir tiesiai.
Daina Dubauskaitė 2008-03-13 13:44
Nors Jimpster - tik vienas iš brito Jamie Odell kūrybinių pseudonimų, turbūt nesumeluosiu teigdama, kad mums, klubinėtojams, jis pažįstamas geriausiai. Dėl rankas ir sijonus kilnojančių remiksų, dėl visiškai taip pat veikiančių asmeninių jo hitų ir nenuspėjamos selekcijos setų metu...
Daina Dubauskaitė 2007-11-19 11:46
Dar nenukritus pirmajam sniegui "Sutemos" išsikvietė mane į akistatą restorane, mat, pasirodo, jau ne vieneri metai degė noru tapti Djscene.lt interviu srities herojais. Tokie jie šiandien ir yra - atkaklūs ir drąsūs, vežantys ir grojantys mums įdomiosios scenos elektronikos gėrybes tokiais kiekiais, kad vos spėjame valgyti. Taigi skaitytojų humoro jausmui lavinti pristatau veikėjus Sutemos1 ir Sutemos2.
Daina Dubauskaitė 2007-11-13 13:03
Ar bereikia pristatinėti visų reivų viršininką ir vakarėlių karalių? Sven Väth, kurioje grotuvų pusėje bebūtų, jau krūvą metų simbolizuoja šokių muzikos kultūrą. Ir pats ją kuria savo metodais. Telefono ragelį jis pakėlė tupėdamas Miuncheno oro uoste, Halloweeno vakarą. Ir nors vėliau tvirtino nemėgstantis daug šnekėti, ne vieną klausimą, kurį ketinau užduoti, atspėjo iš anksto ir atsakė daug išsamiau, nei galėjau įsivaizduoti.
Daina Dubauskaitė 2007-10-11 16:49
Prieš trejus metus "Gravity" (ir Djscene.lt skaitytojus) lankęs Phonique pačioje spalio pabaigoje sugrįžo visu gražumu. Jo kraityje - jau du albumai ir daugybė draugysčių su artimą garsą propaguojančiais muzikantais. Jis atrodo ramus ir nesiblaškantis tipas, bet vakarėliai jam patinka. Net jei ir išvargina. Belaukdamas skrydžio namo, Phonique veltui laiko neleido.
Daina Dubauskaitė 2007-09-18 00:00
Jie nesiklijuoja prie įrašų kompanijų, tuo labiau neleidžia, kad jų muzikai etiketes klijuotų kiti. Vienas skraido po pasaulį, kitas laukia pirmojo studijoje. O be šokių aikštelių bombų, olandų duetas dar spėja ir paprodiusuoti r'n'b. Žodžiu, produkcijos - abiems "Exit" salėms. "Skambinu iš Lietuvos", - tariu ragelin, o iš jo pasigirsta draugiškas krizenimas. Ariaanas Olieroockas, viena "16 Bit Lolita's" pusė!
Daina Dubauskaitė 2007-09-08 21:52
Paskutinė vasaros diena, tiksliau, vakaras, skaičiuojamos paskutinės valandos iki paros be alkoholio. "Gravity" vakaras "11", vedinas Vidžio, startuoja neįprastai anksti, o mes su Franku iš "Âme" tuo tarpu sėdim butaforiniam lėktuve ir kalbam apie tai, kad jam pirmadienį į darbą nereikia, o man - reikia. Pala, kokį darbą?
Daina Dubauskaitė 2007-06-30 00:00
"Kada dypdišai?" buvo ir yra bene dažniausiai užduodamas klausimas Lietuvos klubinėtojų internetinėje terpėje. Prieš penkerius metus tai buvo nepasiekiama svajonė, prieš trejus - metų įvykis, pastaruoju metu - inertiškai kartojama, nors iš tiesų pasiilgta. Juk pernai važiavom į Rygą, kur užsuko "George is On" turas. Liepos 14-ą ir vėl laukia Įvykis - į "Atari Original Open Air" deleguota piktoji "Deep Dish" pusė Dubfire. Ką tik išleidęs "Global Underground 031: Taipei" jis užsukinėja naują leiblą, dainuoja ir dar nepamiršo Kauno.
Daina Dubauskaitė 2007-05-09 00:00
Iš karto skubu pasigailėti, kad birželio 1-ąją "Nokia Trends Lab" taip ir neapsilankysiu, vadinasi, neišvysiu ir DJ Hell. Visada madingas, visada žavus ir visada esantis dviem žingsniais toliau, nei kiti. Trisdešimt metų karjeros ir bookingai taip dažnai, kad nesuprantama, kaip lieka laiko vadovauti "Gigolo Records". Pankrokas ir hip-hopas, tada Detroito techno, Čikagos house ir vokiškas trance. Ir dar dešimtkart tiek visko... Linkiu gerų šokių!
Daina Dubauskaitė 2007-04-22 00:00
Prieš penktadieniui užtemstant, su Berlyną mylinčiu amerikiečiu Troy Pierce susitikau ispanų apsėstam itališkam restorane. Vilniuje. Jo mergina kolumbietė, dar jam patinka Italija... Liūdnai gražus ir gyvenimo jau kiek atsikandęs tipas, vakare "Gravity" pavertęs Vokietijos ambasada.
Daina Dubauskaitė 2007-04-17 00:00
Melodingo ir ypatingo instrumentinio downtempo autorius Jon Kennedy sako, kad daugiau laiko praleidžia kurdamas muziką, nei visą kita kartu sudėjus. Gal todėl jo kūryba - sluoksniuota ir spalvinga, dovanojanti nekasdienę muzikinę patirtį. Šiuo metu britas muzikas, prodiuseris ir diskžokėjus įrašinėja 4-ąjį albumą, o savaitgaliais keliauja po Europos klubų scenas. Šeštadienį "Myspace" draugysčių dėka į savo CV jis įsirašys ir Vilnių.
Daina Dubauskaitė 2007-02-13 00:00
Kai „1 Gram of Eros“ organizatoriai paskelbė į Kablį atvešiantys Siskid, apie jį žinojau tik tiek, kad yra „Blackstrobe“ narys. Bet „Blackstrobe“ man iki tol buvo Ivan Smagghe ir Arnaud Rebotini. Nepaisant tokio neišprusimo kalbėtis buvo nerealiai įdomu. Gaila, kad jo daugiau niekada nesutikau.
Daina Dubauskaitė 2007-01-25 00:00
Buvo labai įdomu kalbėtis su tokio kalibro artistu, nors tada jis pirmas DJ MAG tope ir nebuvo. Daugelis „underground ekspertų“ juokiasi iš tokios muzikos, kurią groja AvB, neklausau jos kasdien ir aš. Bet ji stipri ir labai energinga, ir jei ji paverčia laimingais tuos tūkstančius žmonių, ar tai gali būti blogai? Tikrai ne.
Daina Dubauskaitė 2006-10-11 00:00
2006-ieji. Pirmasis mano interviu portalui Djscene.lt ir iškart su tokiu personažu. Skambinau jam į studiją ir turėjau tik 15 minučių. Labai jaudinausi. O jų koncertas buvo... buvo. Iki šiol už tai didžiausias pliusas „Sobieski Uogas“ tvarkusiems žmonėms. Beje, Karlas buvo teisus - „120 Days“ yra labai gera grupė.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS