Girdžiu Ulrich Schnauss, matau Denisą Kolomyckį
Denisas Kolomyckis, neseniai skrodęs Niujorką, dabar – Vilnių savo plastiška eisena, ką tik plušėjo juostos „We Will Riot“ kaip pagrindinis dailininkas. Bet mes čia ne apie naująjį Zabarausko filmą, o apie patį Denisą, kuris šiomis dienomis internete pasirodė šokdamas vokiečio Ulrich Schnauss (Nuo „Sutemų“ iki „Sūpynių“, mylim jį visais frontais) vaizdo klipe. Prieš, kaip visi, pasharindama jį, negalėjau nepaklausti pagrindinio klipo akcento kelių klausimų. Kaip, kodėl, kas jam yra Ulrich Schnauss?
Toliau pasakoja pats Denisas.
--
Klipas nufilmuotas prieš maždaug pusantrų metų. Jame naudojami vaizdai (footage) iš Amerikos, Prancūzijos ir Lietuvos (Nidos). Šis vaizdo klipas yra tik pirma dalis, vienam kūriniui. Kiti video turėtų pasirodyti šiais metais.
Mane pakvietė dirbti jaunieji architektai-dizaineriai - Denis Bondar ir Victoria Meniakina, jie kūrė man dizainą. Dabar abu gyvena ir dirba Niujorke, į kurį atšvęsti Naujųjų metų pasikviečiau juos gyvendamas JAV. Paprašiau pasiimti visus darbus, pilną portfolio. Kartu beveik du mėnesius pragyvenom Manhetene, 32-osios ir Lexington gatvių sankirtoje, ir pushinome vieni kitus. Jie surado darbą svajonių korporacijose, o aš trumpam išvykau į Lietuvą, kad Vilniuje išspirčiau senus ir įkvėpčiau naujus dalykus.
Su Anastasija Nikitina, filmavusia klipą (čia prisidėjo ir Nat Urazmetova (FR, UK, USA, fotografė-genijus), kartu leisime knygą ir poezijos ziną Londone, kur ji gyvena. Esame sukūrę dar porą vaizdo instaliacijų Jungtinėje Karalystėje.
Ulrichas – cool. Jo muzika man labai artima, nes tai mano darbo muzika. Gal įdomu tai, kad filmuojant klipą šokdamas klausiau Ulricho ausinėse, skambesys mane įkvėpė šokiui.
--
Viskas paprasta. Viskas artima. Žiūrim klipą ir laukiam tęsinių:
O Deniso veiklą galima sekti ČIA.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS