Mesijau, varyk
Nors iš esmės tris savaitgalius atostogavau nuo Vilniaus, praėjusį penktadienį atrodė, kad niekur nė nebuvau pasitraukusi. Viskas kaip visuomet. Ir laisvadieniai būtų buvę „kaip visada“, su tais pačiais labiau prie pozos, o gal prie meno, „Cafe de Paris“ ir „ŠMC kavinėje“ ar labiau prie išskridimo „Opium“, jei ne vienas netikėtas džiugesys šeštadienį.
„Skalvijoje“ kiną žiūriu gana dažnai, bet vis su nostalgija prisimindavau čia keletą kartų smarkiai įvykusius kiek kitokio pobūdžio renginius – naktinėjimus. Ir, ką gi, MC Messiah, ar Mesaja, ar Žygis, ar Kudirka, tobulai vienijantis reperio ir poeto įvaizdžius, ėmė ir kino salėje surengė vaizdo klipo premjerą. Daug įdomiau, nei internete, juolab kad ir keli kūriniai gyvai kartu su prodiuseriu Garo buvo pridėti. O žmonių susirinko daug, daug daugiau, nei į įprastą gero filmo seansą vėlai vakare. Netilpo nei į kėdes, nei į salę. Tikiuosi, ne dėl to, kad nemokamai.
Kūrinys „Neliesk mėlynojo gaublio“ dabar jau kitoks, nei skamba klipe, o ir ekologijos tema labiau kasdienybė, nei ground breaking aktualija, bet kai gražu, tai gražu. Vaizdinga tiek žodžiuose, tiek kadruose. Iš esmės interaktyvu, nes klipe panaudotoje dėžėje galėjo nusifotografuoti kiekvienas, atėjęs į premjerą. Ir daug rankų bei širdies įdėta. Ignas Meilūnas, Artiomas Fuga ir kiti užkadriniai klipo bendradarbiai priėmė plojimus kiek santūriau, nei pats Kudirka, bet turbūt taip ir turėjo būti.
Koncentruota pramoga baigėsi dar iki vidurnakčio – labai padoru! Gėlių po premjeros solistas tikrai gavo. Savo ruožtu pažadėjo jau „tuoj-tuoj“ išleisti darbą, iškart juokingai pavadintą „Paskutiniu repo albumu“. O asmeniškai man davė žodį duoti interviu, tad, tikiuosi, vos išaušus pavasariui apie eiles popieriuje ir prie įėjimo su Žygiu pakalbėsime atviriau.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS