Baigėsi
Šį kartą dėl to (ar po to) visai neliūdna, tik labai baugu nepamiršti visų gerų dalykų, nutikusių per šias kelias naktis.
Po nenusisekusio vizito meilės šventovėn antradienį, trečiadienį pradėjau kukliau. "Cozy" susirinkę minimal ordino nariai jaukiai vaidino pirmadienį, "Gravity" atliekamą vakarą pagelbėti nutarę "Backdoors" nesulaukė lankytojų, o į "BMW klubą" susirinkę aštuoniasdešimt su išankstiniais bilietais - vakaro žvaigždės DJ Tomkrafto. Jis, tiesa, atvyko, apsidairė ir iškart išvyko - neužteko paskatų... Labiausiai gėda turėtų būt nevėkšlai organizatoriui, privertusiam visą naktį vienus "Happyendless" ir "Nesakyk Mamai" arti, o visus, mokėjusius už bilietą, tik užjausti galiu.
Vos per savaitę ir du keistokus vakarus įgristi sugebėjęs Vilnius švenčių proga mane ištrėmė į "Exit". Naująjį. Deja, naujuoju jį vadinti privalu - nors priekaištų iš šviežumo braškančioms raudono latekso sofoms, jaukiai juodoms sienoms ir neakinančioms šviesoms, patogiems barams, į reikiamus organus smeigiančiam garsui bei galybei kitų gero klubo pliusų nėra, bet tai - nebe tie keleri paprastoje ir iki skausmo pažįstamoje arklidėje aukštomis lubomis praleisti metai. Gi net sūpynių go-go šokėjoms nebėra iš kur nuleisti... Apsaugos darbuotojas tik jau devinti metai tas pats. Bet. Niekas nesakė, kad naujas etapas - blogai.
Pirmą valandą slankiojom vangokai. Pprigult trumpam priėmė klubinėtojų pajūrio švyturyje "Global" analogą turinti hiphopo salė su netikėtai DJ Sezzy antrininku tapusiu Mixu, tuomet iš snaudulio prikėlė vieno iš draugų pasakojimas apie tualete sutiktą vaikiną, "Miss60" džinsus demonstruojantį (kauniečiai visada mokėjo puoštis), jau visai sava progressive vandenyse Gintarė Karaliūnaitė, akį rėžiančios vienos nuolaidų kortelės reklamos virš DJ pulto, o galutinai atsibust padėjo vis labiau keliantis Ignas. Sutiktas kolega iš Vilniaus teigė pagavęs tik tris arklius - man ir be jų ganymo darėsi vis smagiau.
Iš kiek po vidurnakčio pradėjusio Armino Van Buureno, prisipažinsiu, tikėjausi tokios muzikos, kuri mane viso labo vers sėdėti ant sofos ir apžiūrinėti naują klubą bei senus pažįstamus. Gal kitą kartą - vaikinas yra pasigėrėtinas profesionalas, kuris sugeba ir primindamas apie savo tranzišką prigimtį išleisti parūkyti, ir mestelti senų pas Jeffą Milsą girdėtų hitų tam, kad išbučiuotum visus aplink, vėl nuraminti su Marco V "False Light", tada iškelti su visais progressive purvais ir griausmais, tuo pačiu metu pasirašinėti gerbėjams ant bilietų bei visiškai blaivia šypsena atsakinėti į meilės tekstus, rodomus jam telefonų ekranuose.
Marco V
7:03
Uber-cool electro-trance video of 'False Light' taken from Marco's album 200V, released on Maelstrom Records in the UK.
Visų liūdesiui ankstokai Arminą išleidęs ilsėtis Parhamas gal porą valandų suko tik poilsiui skirtas melodijas, vėliau gi įsibėgėjo ir prieš šeštą visus likusius gyvus vėl sukėlė ant kojų. Trumpam. Išjungė, vėl įjungė, išjungė ir ausis ėmė pjauti ta labai nemaloni netikėta tyla, kai iš tiesų ausyse dar viskas dreba. Anksti... Kur dingo vakarėliai iki 8 ar 9 ryto? A, gi kitas etapas... Solidesnis, ir šiaip. Už tai kovo 31-ąją ten pat - Satoshis Tomiie.
Natūralu, kad penktadienį jau tingėjau per daug galvoti ir gilintis į naujoves, kas be ko, atsiduoti aukštiems BPM ir kojos nebenorėjo, tad apsistojau ties iki skausmo pažįstamais "Boogaloo" ir ne ką mažiau prieš keletą metų trinto albumo autoriais "Montefiori Cocktail".
Pirmieji privertė galutinai užkimšti balso stygas traukiant Oasis "Wonderwall" - pasirodo, tokių dainų tekstų neįmanoma pamiršti, o antrieji, na, kaip atrodo, tokie ir yra. Stebėtinas ir turbūt pirmasis "Gravity" užsieniečių live tesėsi netgi ilgiau, nei planuota, nes abi pusės pasitenkinti per porą valandų tiesiog nespėjo - kol buvo išdainuoti visi "Miau, miau, miau" (gaila, tai vienintelis tekstas, kurį sugebėjau įsiminti) bei "The Doors" ar "Boney M" koveriai, atėjo ir pusė ketvirtos.
Tąvakar kažkodėl labai madingų baltų marškinių armija nuolankiai plojo ir prašė dar. Vakar, berods, gavo, ko norėjo - pagyvenusių, bet vis dar koketiškų Kikko ir Kekko DJ setą vakar "Briusly". Ar itališka buvo? Klausiu, nes tuo metu manimi jau džiaugėsi per šešias paras išsiilgę namai.
Šią ištisų penkių dienų savaitę pažadu būti žvali ir darbšti. Prie savaitgalių nevalia priprasti.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS