„Skaņu Mežs“ ragina į Rygą
Kol „Gaida“ pakeliui, didžiausi entuziastai nieko nelaukdami keliauja į Rygą, kur vyks bene dvigubai jaunesnis už mūsiškį ir ne toks akademiškas, bet gausesnis – na, tankesnis, jei pagal pavadinimą – aktualiosios muzikos festivalis „Skaņu Mežs“, arba „garsų miškas“. Kaip patys prisistato, nuotykingai muzikai skirtas festivalis. Spalio 10-12 dienomis, dar kai kas vyks ir 26 bei 27 dieną.
Ar neperdedu? Gal, juk „Skaņu Mežs“ vyks tik savaitgalį, tik tris dienas. „Tik“. Bet per jas susitiksi ir su „Jagga Jazzist“, ir su Demdike Stare, ir su Shackleton (po „Sattos“ nutikimo garantuoju dešimtgubai), ir su Ajukaja, ir su Andy Stott, ir su KTL (tai - dabartinis Sunn O)))) esmės Stephen O'Malley duetas) ir dar su krūva kitų. Spėsi ir išprotėti, ir išpirkti nuodėmes, ir keliais apeiti aplink Rygą, ir nušvisti, ir pamedituoti, ir prarasti, ir atrasti. Visapusiškai.
Abonentas visoms trims pagrindinėms „Skaņu Mežs“ dienoms - tiksliau, spalio 10-12 vakarams „Splendid Palace“, „Palladium“ ir Latvijos geležinkelių muziejuje - kainuoja 17 latų. Tai visiškai mažai, net ir priskaičiavus kelionės išlaidas. Beje, asmeniškai manau, kad tikrai verta vykti jau ketvirtadienį, nelaukiant darbo savaitės pabaigos, nes būtent tada programoje - norvegų ansamblis „Jagga Jazzist“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS