„Tallinn Music Week“ laukia muzikantų. Ir tavęs?
Mums belaukiant antrosios „Baltijos elektronikos“ ir besistebint lyg Pilypas iš kanapių išdygusiais visaliaudiniais muzikos apdovanojimais M.A.M.A. kaimynai tęsia savas tradicijas. Estai štai jau kviečia į kitų metų kovo pabaigoje įvyksiančią muzikos industrijos mugę – tam tikra prasme ir festivalį – „Tallinn Music Week 2012“. Apie viską nuo pradžių.
Praėjusiais metais svečio – ta prasme, ne atlikėjo – teisėmis Taline sauja lietuvių jau dalyvavo. Apie įspūdžius, Estijos prezidentą ir tokių renginių svarbą man tuomet pasakojo puikiai laiką „Talliin Music Week“ praleidęs bei anuometinę Europos kultūros sostinę atradęs Vidis. Galima prisiminti paspaudus čia.
Taip pat galima pridėti, kad kasmetinėje savaitėje dalyvauja per 200 muzikos industrijos atstovų, organizacijų, kompanijų iš Baltijos regiono. Atlikėjai, vadybininkai, žurnalistai, organizatoriai ir kitų sričių profesionalai bendrauja konferencijose, seminaruose, koncertuose ir, žinoma, akis į akį pasibaigus oficialiosioms dalims. Kur visa tai gali nuvesti, manau, net neverta aiškinti. Kad bent jau į įrašų studijas ir festivalius, savaime suprantama.
Belaukiant 2012-ųjų kovo tarpvalstybiniai Estijos ir Lietuvos santykiai aktyvėja – Lietuvos muzikantai garsiai ir oficialiai kviečiami tapti pasaulinį pripažinimą pelniusios muzikos mugės dalyviais. Žinoma, ne pirmąkart – šiemet jau minėtas Estijos prezidentas plojo šiauliečiams indierokeriams „The Colours of Bubbles“. Bet jei jau net Dubauskaitė savo bloge rašo, vadinasi, agitacija tikrai stiprėja.
„Laukiami grupės ir dalyviai, atstovaujantys visiems muzikos žanrams ir stiliams bei besijaučiantys rimtai pasiruošę užsiimti tarptautine rinka ir profesionaliai tęsti savo karjeras“, – skelbia „Tallinn Music Week“ ambasadoriai Lietuvoje ir primena, kad visas registracijos formas ir krūvas reikalingos informacijos galima rasti www.tallinnmusicweek.ee. Aš, tokių mugių, akademijų ir konferencijų mėgėja bei tikėtoja bendravimo nauda, savo ruožtu tepridėsiu, kad jei pats nepasirodysi, gali visą gyvenimą likti miegamajame apsuptas puikios, bet tau vienam girdimos muzikos. Sėkmės!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS