CITYOUT
Rytis Banys 2010-05-01 00:00
Gal tai, kad jau gegužės 1-ąją bent kol kas trumpinama radijo stoties „Opus 3“ programa, o gal apskritai pavasarinis nerimas turėjo įtakos faktui, kad kompaktinio disko išleidimo šventė linksma nebuvo. Bent jau mums – skyrėme viešnagei „Havana Social Club“ dvi valandas ir per jas tik keliolika minučių jautėmės išties patenkinti.
Rytis Banys 2010-04-28 00:00
Ateini, prisėdi, prisimerki, klausai, ploji, klausai, ploji, atsistoji, išeini. Mažiau nei dviejų valandų vizualiai sumažėjusioje, o iš tiesų tik pasisukusioje „Piano.lt“ salėje nepakako. Jei pirmoji elektroninės ir elektroakustinės muzikos festivalio „Jauna muzika“ vakaro „Gaubiančio garso galerija“ dalis privertė sunerimti, tai antroji galėjo tęstis iki ryto.
Rytis Banys 2010-04-21 00:00
Antradienis. Balandžio 23-oji. Keliolika tūkstančių lietuvių iškėlę po du pirštus šėlsta pagal „Nothing Else Matters“, keliasdešimt tūkstančių šėlsta ties žinia apie Kaune rastą lavoną. Būrys viso to palaimingai išvengusių tuo tarpu netiki savo ausimis klube „Mulen ružas“. Dar vienas pritrenkęs „Artscape“ vakaras!
Rytis Banys 2010-04-16 13:37
Visuomet šiek tiek keista, kai koncertų organizatoriai atlikėjus pasirenka „prominti“ per prizmę, nesusijusią su pagrindine tų atlikėjų veikla – muzika. Staiga į pirmą planą šoka vaidmenys, mados, kiti dalykai. Žinoma, taip į renginius pritraukiami tie, kuriems muzika ne tiek ir svarbi. Nieko nepadarysi. Šis penktadieninis valgyklos kompleksas – nelabai linksmas. Du nemuzikiniai ir vienas tik iš išorės toks patiekalas.
Rytis Banys 2010-04-14 00:00
Dvi progos vieną įprastai ramaus antradienio vakarą – dar neaplankytas naujas klubas „Bermudai“ ir seniai pamėgta lenkų grupė „Paprika Korps“ jame. Nuspręsta – CityOut eina klausytis stipraus regio. Nuėjome, palingavome, ir greičiausiai eisime dar.
Rytis Banys 2010-04-13 00:00
Naujamiestis jau ne pirmi metai yra vieta, į kurią gręžiasi pavargę nuo centro kainų, požiūrio, kaimynų ir viso kito. Čia visai sėkmingai ir visapusiškai veikia „Daiktų viešbutis“, čia į loftų vakarėlius pakviečia vieni ar kiti jų gyventojai. Balandžio 12-osios – Kosmonautikos dienos – vakarą CityOut dairėsi visiškai naujoje erdvėje tame pačiame rajone. Tiesa, kiek toliau nuo vadinamojo „Ševčenkos kvartalo“.
Rytis Banys 2010-04-09 13:35
Šiaip jau smagus darbelis mėsinėti per savaitę gautus pranešimus spaudai visgi yra ir sunki katorga. Kaip iš visos saujos atrinkti tik tris verčiausius CityOut muzikos redakcijos valgyklos vedėjo samčio? Prijuostę pasirišęs Rytis Banys skiria tam brangias miego valandas, juk dieta – svarbu, negalima skaitytojų skrandžių apkrauti per dideliu kiekiu deserto. Linkime skanių penktadienio pietų su netaisytos kalbos prieskoniais.
Rytis Banys 2010-04-02 00:00
Dar vasarį anonsavome, kad kovo 31-ąją į sostinę užsuks neregėti svečiai – post roką su neoklasika derinantys japonai „Mono“. Antradienio vakarą viskas buvo taip, kaip planuota – ėjome į „Mulen ružą“.
Rytis Banys 2010-03-26 13:29
Neneigsime, kad rubrikos „Miesto kandis“ sėkmė CityOut džiugina. Muzikos skyriaus vadovas negalėjo nusileisti savo artimam draugui ir dar artimesniam konkurentui Rokui Peleckui, tad penktadieniais nuo šiol siūlys kai ką savo. „Pranešimų valgykla“ skiriama ryškiausioms per savaitę redakciją pasiekusių pranešimų spaudai citatoms, kurias įprastai nukarpo negailestingos redaktorių žirklės.
Rytis Banys 2009-04-02 13:32
Kai nėra kada arba nėra ką rašyti, visuomet yra pranešimai spaudai. Žiniasklaidos taisyklė, pamažu tampanti auksine (ir taip sakome ne tik dėl to, kad matėme filmą „Žvaigždžių liga“). Pranešimai – gerai, tik svarbiausia nepadauginti. Abiems pusėms – tiek jų kūrėjams, tiek žurnalistams. „Pranešimų valgykla“ grįžta penktadieniniam pirmųjų pakedenimo gūsiui. Kalba netaisyta.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS