„Kurak“ turi naują paviršių
Skrieja laikas – nuo „Kurak“ debiuto praėjo jau beveik pusantrų metų. Naujienos iki šiol buvo daugiau koncertinės, o dabar yra ir muzikos. Instrumentinės. Karolis, Eglė ir Markas ilsisi?
Singlą „Surface“ sumąstė, įrašė, paruošė beveik pats vienas Vygantas Kisevičius, „Kurak“ smegenys, kaklas ir rankos. Sakau „beveik“, nes poroje kūrinių violončele griežia Arnas Kmieliauskas, o masterino viską Denisas Teluchinas. Bet tai tik detalė bendrame multiinstrumentalisto Vygio portrete. Beje, pavasarį gana išsamiai pakalbinau jį apie „Kurak“ ir požiūrį į kūrybą apskritai, interviu yra čia.
„Surface“ tuo tarpu skamba tolygiai ir glostančiai. Kūriniai čia 5 (norėtųsi daugiau - labai jau greit baigėsi), bet jie visi vieno ir to paties jau minėto portreto dalis. Spalvingas tas portretas, bet nerėkiantis. Primena – tiesa, jau ir „Kurak“ premjeroje 2012-ųjų gruodį priminė – Bonobo ar net „Radiohead“ ūkanotą melancholiją. Šios gi neprivatizuosi, tiesa?
Galima klausyti, galima įsigyti, taip pat galima laukti balandį „Silence Music“ pasirodysiančio bendro „Kurak“ ir Few Nolder singlo. Bus puikus!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS