Netikėtai
Vakar sutikau begalę žmonių, tvirtinusių, kad savaitgalis netikėtai buvo labai labai. Ir tikrai tam pritariu - bent jau dėl penktadienio. Visiška beprotystė ir, svarbiausia, visur!
"Boogaloo" penktadienį nugalėjo patys save ir į vienuoliktajį gimtadienį pasikvietė turbūt ir patį velnią (vien atlikėjų pilna skrajutė prirašyta - ir "Deep Dish", ir M. Jacksonas...). Nepraeisi, nepašoksi, neprisėsi, neišgersi ir negi nenusilengvinsi be keliolikos ar keliasdešimt minučių pastangų. Bet gi groja ir daugelį skriaudų atperka legendinis 2Fresho mylėtas "Technology", tiesa, šįkart iš "Beauties for all seasons" laibų rankelių...
Tuoj po to jaunystę su "Short dick man" prisiminė Rimas Šapauskas. Šokti darėsi vis lengviau, nes alternatyvi salė pamažu formavosi lauke, kur rinkosi visi lūkesčių viduj išpildyt negalintys. Galima sakyt, patys kalti, nes vis tik linksmintojų plejada vakarui ruošėsi neatmestinai. Ypač "Skamp", pavirpinę sielas savo netikėtu "jam sessionu".
Pasiilgau savo asmeninės erdvės ir kažkodėl pamaniau, kad galbūt rasiu ją "Gravity". Žadamas buvo ypatingas vyrutis iš "Bpitch Control". Žinom mes tuos pažadus, bet tiek to, tikrinam. O. Ooo... Ten radau kai ką visai kito, nei kažkokia privati erdvė, bet ne mažiau man patinkančio. Atėjus atrodė, lyg kažkas netikėtai perlų kilogramu ar rožių kibiru apdovanojęs būtų. Taip keistai malonu ir kutena, ir negali iki galo suprasti, nuo ko čia! Techno, electro, hauso simfonijos? Šito iš Kiki nesitikėjo turbūt niekas. Bet kai tik prasidėjo, visi slapta vylėsi, kad vaikinas niekad nebesustos. O jis, beje, ir nebandė - pradėdamas grot žadėjo kažką panašaus į "iki paskutinio lašo" (necituoju).
Jau seniai taip netraukė šokių aikštelė ir nebuvo taip pikta, kad retkarčiais visgi reikia prie baro žengtelt. Abejingų nebuvo ir negalėjo būt- gal tokie tąvakar rinkosi neutralesnę aplinką? Va tau ir "I Hate Dancing"… Ir nebūtų gi tas suomiukas architektūros baigęs! Nes būtent su šia iškilia profesija man jo grota Baxendale "I Built This City" (Michael Mayer mix) asocijuojasi. Ir drožiu šitą gėrybę jau geras dvi savaites, tai kaip nesiversi širdyje kūlio, kai matai, kad ir kitiem keliem šimtam tavo daina patinka? Balsu pritarė visi. O Kiki ir tuo metu, ir vėliau, įkūnijo viską.
Išėjau po ketvirtos, nes norėjau, kad atmintyje visada išliktų pats vakarėlio pikas su visais "uaaaa" ir "ohoho", o ne galo su nubėgusiu tušu ir uždegtom šviesom nuotrupos. Neįsivaizduoju, kada ten viskas baigėsi... Ar baigėsi?
Tuo tarpu Šiaurės miestelyje į nakties sceną vėl pasibeldę "Kitoki" (tiksliau, "Kitoks" Vidis) savo išdaigomis prisišaukė ištisą kriminalinę policiją. Gerai, kad viskas baigėsi taikiai, nes įstatymai liko nepažeisti. Tiesiog greičiausiai kažkuris sunerimęs pasilinksminimo dalyvis suskubo gelbėti vakarėlio centre atsidūrusio liūto. Tikro, iš cirko. Na, bet kas gi šiais laikais vogtų vargšą gyvūną ir dar kankintų? Tvirtino organizatoriai, kad gerai juo pasirūpino ir prieš vakarėlį prie garso, šviesų ir dūmų pratino. Gi ir šiaip dresiruotas. Nors man ir tas jo priklausymas cirkui atrodo liūdnokas... Taigi, nors ir be arešto ar teismo, geriau jau PETA to neišgirstų.
Toliau vakarą vedė bebaigiantys išprotėt "Inculto" su tokiais anekdotais, kaip keptuve vietoj mušamųjų lėkštės bei "Bon Jovi" ir "Scooter - How Much is the Fish". Na, o kitoj salėj įsitaises Dixon nusiteikęs buvo ne prasčiau ir grojo ne ką trumpiau nei Kiki kitam miesto gale (Vokietijoj savo reziduojamam klube nevengia ir iki devynių ryto užtęst šokių).
Beje, vaikinai labai džiaugėsi susitikę čia, Vilniuj - neva Berlyne tai jiems labai retai pavyksta. Žodžiu, "Kitokių" sugrįžimu buvo patenkinti visi. Bent jau vilniečiai. Kitą vakarą Kaune žmonių nors ir susirinko, tokia pati bakchanalija kažkodėl neįvyko. Ne pirmą kartą šį savaitgalį (Kauno reiveriai, kas gi jums?). Skaityk žemiau.
Jau pačioj nakties gilumoj sutikau ir Višinskį, kuris teigė, kad Kaune vistik šokt vargiai įmanoma - tik ką iš "Nesakyk mamai" Laikinosios sostinės centre parsibeldęs buvo. Aktyviai dalyvavo tik draugų palaikyt atvykę vilniečiai… Ha. Matyt, ne veltui ir Miss America, Kym Wild bei Manfredas taip greit Vilniun grįžo, kad dar suspėjo setą "Cozy" viršuje trinktelt. Be aštuntos žmonės skirstytis nelabai norėjo…
Nerimstam, man taip patinka! Šį kartą savaitgalis startuoja trečiadienį su "Warp Records" pagalba.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS