NRK1 įsispyrė sau su „Kickophony“
Sausis prasidėjo, metas kibti į darbus ir pabaigti tuos, kurių nespėjau pernai. Pavyzdžiui, gruodžio pradžioje išleistą kauniečio prodiuserio NRK1 albumą jau ne kartą perklausiau, o taip ir nepagyriau! Skubu taisyti klaidą.
Narimantas turėtų būti pažįstamas iniciatyvos „Ritmo kovos“ gerbėjams – jis dalyvavo čempionate festivalio „Satta Outside 2012“ metu. Taip pat ir „Tundroje“, „Spartakiadoje“ ir pan. yra grojęs – tikrai ne naujokas, pirmasis jo EP pasirodė dar 2009-ais. O debiutiniam albumui reikėjo suaugti. Atidėti, o tuomet susiimti ir padaryti. Ir gerai – dvejus metus ruoštas „Kickophony“ skamba rimtai ir užtikrintai bei jokiu būdu neprimena atsitiktinių beatų rinkinio. Nes NRK1 – ne tiesiog ant bangos užšokęs beatmakeris.
Čia daug instrumentų ir daug balso, daug džiazinės nuotaikos, nepabėgančios iš urbanistinių laužytų peizažų, ir tai daro albumą būtent klausymo malonumu. Sėdint, keliaujant, gulint – turbūt ne šokant (na, keliose vietose nuo sofos stryktelėti tikrai norisi). Daugiasluoksnės kompozicijos man skamba taip pat nuoširdžiai, kaip, pavyzdžiui, Leon Somov ir Jazzu ankstyvoji kūryba. Šilta. Neperdirbta. Būtų dar gražiau, jei „Kickophony“ rezultatai įkvėptų Narimantą tolimesniam tobulėjimui.
Albumą – tik skaitmeninį – išleido kauniečių leidykla „Black Bakery“, kurios komandos narys, kaip suprantu, yra ir pats NRK1. Parduodamas įprastose interneto parduotuvėse, o geriausia turbūt imti tiesiai per „Bandcamp“.
NRK1 @ Facebook
NRK1 @ Soundcloud
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS