„Love In Slow Motion“: šokiai, eteris, dabar ir leidykla (interviu)
Šioms Kalėdoms nerimastingasis „Love In Slow Motion“ kolektyvas ne tik kviečia į „Löve Club“ šokius, kurių metų ilsisi „Soul Box“ iškaba, bet ir draugams dovanoja pirmąjį to paties pavadinimo leidyklos singlą. Tai – St. Stereo ir vokalistės Justės Starinskaitės „Make Me Colorful“.
Daug žinių vienoje naujienoje, todėl man kyla klausimų! Kūrinio autorius Liudas, vis dar vienas jaunesnių Lietuvos didžėjų (o ir aktyvesnių – groja tiek daug, jog kartais atrodo, kad net negrįžta namo), juos sąžiningai atsako. Tuo pačiu paaiškėja, kokio skambesio vedinas jis diskotekų metų dažniausiai lieka be marškinių.
Gauk „Make Me Colorful“ dovanų ir vertink išsijuosęs, prieš tai užsiregistravęs www.loveinslowmotion.com. Kol kas klausom naujausio šutvės mikso ir aiškinamės, kas kaip.
Leiblas „Love In Slow Motion“ – skaitmeninis, tiesa? Toks ir liks? Ar kiti leidiniai irgi bus nemokami?
Leidykla startuos kaip skaitmeninė su nemokamom dovanom, bet ateityje planuojam „meilę“ išleisti ir tvirtesne forma. Kiti leidiniai bus mokami, bet staigmenų visada būna.
Kada atsirado leidyklos vizija, kaip ji spėjo pasikeisti iki kol pasiekėte pirmą rezultatą – pirmą leidinį?
Idėją brandinome seniai, tai buvo noras „Love In Slow Motion“ vardą pristatyti pasauliui, ne tik lietuviškai auditorijai. Laikas buvo judėti toliau, kad „Love In Slow Motion“ taptu ne tik vakarėlių serija bei radijo laida, bet ir muzikiniu ženklu.
Ar tai bus tik St. Stereo arba Martin Virgin kūryba, ar ieškosite naujų lietuviškų talentų? O gal užsienietiškų?
„Love In Slow Motion“ tikrai neapsiribos musu dueto leidyba, planuojame išleisti ir daugiau savo kūrinių, bet po savo vardu norime priglausti tiek užsieniečius, tiek vietinius talentus, kurie jau rikiuojasi eilėje.
Pirmajame single turime 3 lietuviškus remiksus, nuo lėto nu disco iki švelnaus dubstep. Meilė be stilistinių įsipareigojimų, taciau su idėjiniu neskubėjimu brandinant „LISM“ skambesi.
Ką deklaruoja pirmas St. Stereo darbas? Trim žodžiais!
Švelnumą, grožį, svajingumą.
Kokie kūrinio planai – radijas, diskotekos, užsienio diskotekos, kompiliacijos..? Ko iš jo tikiesi, Liudai?
Originalas tikrai nėra šokių aikštelių bangeris. Originalio kurinio versija puikiai skambės šaltais žiemos vakarais prie karšto vyno taurės, stebint lėtai krentančias snaiges (deja, to dar teks palaukti). Tai kūrinys, tikrai simbolizuojantis leidyklos pavadinimą – „Love In Slow Motion“. Švelnus Justės vokalas ir lėtas, svajingas instrumentalas. Radijo eterį kūrinys pasieks iškart po Kalėdų.
Šokių aikšteles, kaip jau teko išbandyti, puikiai priverčia judėti Saxtone house stiliaus remiksas, o lėto judesio gerbėjai turėtų svajingai suktis su Martin Virgin versija. Šiurpuliukų kūnams pasiųs Martin P interpretacija.
Iš ko ir kaip mokeisi kurti? Ką sakai savo muzika? Kas didžiausi įkvėpėjai?
Tiesą sakant, „Make Me Colorful“ – vienas nedaugelio „Love In Slow Motion“ skambesio kūrinių mano repertuare. St. Stereo kūryba pulsuoja tokiais ritmais, kokius groju DJ setuose. Energingas šių dienų house su ryškia boso linija, nevengiantis vieno kito ryškesnio garso.
Kūrybai šiemet didelė įtaką padarė amerikiečių scena, leidyklos „Crosstown Rebels“, „Hot Creations“, „Wolf + Lamb“. Žaviuosi jų muzikine laisve, pozityvia energija ir dažniausiai paprastais, bet iš proto išvedančiais sprendimais.
Niekada nenorėjau šokėjų mokyti šokti. Pats diskotekose šoku iki paskutinio kūrinio, stipriai išgyvendamas visas emocijas,, ta ekspresija ir veda kurti tai, kas keltų tik teigiamus jausmus.
Ar yra ir daugiau kūrybos, laukiančios dienos šviesos?
Baiginėju remiksą naujam Martin Virgin singlui, dirbu prie keleto su vokaliste Nora įrašytų kūrinių. Taip pat laukia keli edit‘ai. Vienas jų – legendiniam „Moloko“ kūriniui „Forever More“, kurį nekantraudamas jau pagroju diskotekose.
Taip pat yra keletas darbų su kolega Saxtone iš „Proper Heat“. Šie metai buvo derlingi diskotekomis, kitus skirsiu kūrybai. Tad įvairiaspalvis tęsinys tikrai bus.
Ar vokalistė buvo neatsiejama „Make Me Colourful“ kūrybinio darbo dalis, ar prisijungė tik baigus aranžuotę?
Kūrinį pradėjau dar vasarą, vienas idėjinių guru buvo gana matomas Vilniaus naktinio gyvenimo veikėjas Paulius Petravičius. Eksperimentavau su sau ne itin būdingu laužytu ritmu ir sintezatorių garsais nusprendžiau, kad kūriniui būtinai reikia moteriško vokalo, ir iškart pagalvojau apie Justę. Jai muzika patiko, ji sukūrė dainos žodžius ir pradėjome įrašinėti. Daina keitėsi kelis kartus – nuo 4 iki 7 minučių, vėliau vėl sutrumpėjo iki 5. Galutiniu rezultatu esam patenkinti abu, o remiksai puikiai atskleidė ir kitas kūrinio galimybes.
Kartais atrodo, kad lėtas tempas nėra vienintelis jūsų mėgiamas ir per diskotekas kultivuojamas. Ar tai teliko įvaizdžiu? Ar visgi visada esate ištikimi visų pirma lėtiems šokiams ir mano ausys klysta?
Na, ši diskusija verda jau ilgai. Sulaukiame pastabų, kad „Love In Slow Motion“ išlipo iš savo rėmų, bet iš tiesų niekada nenorėjome apsiriboti lėtu ritmu. Visi žino – kad ir kaip lėtai grotume, 2 valandą nakties pasiekiame bent 118 BPM.
Kaip dar žadate išnaudoti pavadinimą „Love In Slow Motion“?
Galvojame apie erotinius filmus, haha!
Išrikiuok vakarėlius, radiją, leiblą pagal svarbumą.
Startavome kaip diskotekinis vardas, kol kas tai – didžiausias prioritetas. Tiesiog plečiamės ir rugsėjį pristatėm „Löve Club“ – naują renginių seriją. Buvo jau du sėkmingi renginiai „Soul Box“, paskutinis vyks per Kalėdas, gruodžio 25-ą. Leidykla dabar jau, aišku, užima, antrąją vietą. Radijuje esame ne naujokai, Kalėdų naktį transliuosime 113-ąją laidą, kitąmet bus atsinaujinimų bei pasikeitimų ir eteryje.
Ar meilė trunka trejus metus?
Tikra meilė juk tik tarp vyrų. Su Martynu esame pažįstami kokius aštuonerius, muzikinė veikla vyko ir iki „Love In Slow Motion“, tik šiam produktui teko pribręsti. Jis po trejų metų turi jau tris kryptis, taigi meilė tikrai gyvuoja.
---
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS