Apie Berlyną ir pasaulį: T. Schumacher
Rytų Berlyno diskotekų donas Thomas Schumacher į Vilnių atvyksta jau penktadienį, o kadangi jo šou vyks „Gravity“, jau turėjai progą susipažinti su kaip visada išsamiu klubo pranešimu spaudai. Maža to – Thomas rado laiko ir dar keliems klausimams. Here it goes:
Leidi puikią kompiliacijų seriją „Perlen“. Kaip atrenki joms kūrinius, ar daug laiko tam skiri? Kada gi pasirodys šeštoji?
„Perlen“ esmė – pristatyti geriausią į mano akiratį pakliūvančią muziką, įrašus, mano dėkle užsibuvusius bent mėnesį. Taigi kiekviena „Perlen“ dalis – tam tikro laikotarpio ir skonio dokumentacija, drauge tai ir labai asmeniškas mano požiūris į muziką. Ruošdamas kompilacijas visuomet stengiuosi užgriebti ir ateities, to, kas dar tik vožtels šokių aikšteles. Taigi jokių „geriausių minimal kūrinių“ iš manęs nesulauksit, cha cha. Šeštoji „Perlen“ dalis pasirodys pirmą 2009-ųjų ketvirtį.
Kaip gyvas tavo, Stephan Bodzin ir Caitlin Devin projektas „Elektrochemie“?
Palinkėk jam amžino atilsio! Bet liūdėti neverta.
Caitlin šiuo metu stovi ant solinės karjeros tramplino. Pirmąjį kūrinį ji prodiusavo drauge su supertalentu Parice Bäumel, jis pasirodys labai karštoje ir ypatingoje kompiliacijoje „Get Physical 100“. Tolimesnė Caitlin kūryba, kuri gimsta dabar, viešumon išeis jau kitais metais.
Aš tuo tarpu irgi koncentruojuosi į solinę kūrybą. Naujas mano leidinys bus ką tik startavusioje „Get Physical“ dukterinėje skaitmeninėje kompanijoje „Get Digital“. Jame bus du kūriniai, jau sulaukę ne vieno „prasukimo“ diskotekoje iš M.A.N.D.Y., Tiefschwarz brolių ir kitų. Dar studijoje šiuo metu susitikinėju su DJ T, ką tik baigiau remiksą DJ Hell – jis laukia eilės leidykloje.
Žinau, kad šokių pasaulyje tai dažnas reikalas, bet ar nesunku dirbti ir draugauti su tais pačiais žmonėmis?
Labai. Niekada nebandykit kurti su šeimos nariais. Niekada.
Jei egzistuotų elektronikos šlovės galerija, kuriame skyriuje reikėtų kabinti tave? Techno? Electro? House? Dar kur nors?
Techno. Techno – tai aš. Tai mano sielos muzika.
Tuoj bus dvidešimt metų, kaip sukiesi tarp diskotekų ir įrašų studijos. Kaip senas vilkas, pasakyk, ar klubinis gyvenimas dabar geresnėje situacijoje, nei anksčiau, ar galbūt betobulėdamas kažką prarado?
Viskas priklauso nuo to, kur esi. Berlynas dabar tiesiog nepakartojamas. Sezono metu bet kurį sekmadienį nueik į „Bar25“ ir pajusi TIKRŲ TIKRIAUSIĄ meilės, vienybės ir jaudulio pojūtį. Ten rasi viską, kas techno daro seksualiu ir reikalingu – visai, kaip senais gerais laikais. Panašiai ir „Watergate“… Berlyno „vibe“ – teisingas, ir taškas. Štai iš Ibizos tegaliu tik juoktis. Viskas ten dirbtina, o Berlyne – tikrų tikriausia. Gyvenime visuomet stengiuosi koncentruotis ties teigiamais dalykais ir noriu tikėti, kad pasaulyje pilna tokių vietų, kaip „Watergate“ ar „Bar25“. Mano misija – jas rasti ir susijungti su tais žmonėmis ir vakarėliais. Na, o trumpai atsakant į klausimą – taip, dabar geriau.
Ar turi mėgstamiausią oro uostą? Turbūt matei jų tūkstančius!
Oho, kas per klausimas! Galėčiau apie vieno ar kito oro uosto ar jo „laundžo“ privalumus ir trūkumus diskutuoti valandų valandas. Daugeliui mūsų tai – antri namai. Gerai, pabandysiu neišsiplėsti…
Geriausias oro uostas – Singapūro Shangi. Gali ten praleisti ištisas savaites ir nieko nepasigesi, jei tik stogas nenuvažiuos. Geriausias „laundžas“ – „Lufthansa First Class“ Frankfurte. Jis labai ypatingas.
O kuris pasaulio miestas siūlo geriausią naktinę virtuvę išalkusiems reiveriams?
Antras įžvalgus klausimas iš eilės! Esu išties rimtas naktipiečių ekspertas – tiesą sakant, negaliu grįžti į viešbutį prieš tai neužkandęs. Tad, mano kuklia nuomone, niekas negali nė lygintis su nūdlais Tokijuje. Jų ten gausi įvairiausių rūšių, ir, kas blogiausia, man patinka visos. Prie nūdlų labai tinka dar vienas alaus!
Ar tave jaudina pasaulinė finansų krizė?
Be abejo. Daugeliui mūsų tai tikrai neatneš nieko gero. Labiausiai mane nervina tai, kad Vokietijoje, pavyzdžiui, gal tik 10 procentų gyventojų investuoja akcijų biržoje, bet dabar absoliučiai visi turime mokėti už elitinių bankininkų ir brokerių klaidas. Tuo tarpu minėti asmenys pirmieji sulauks paramos iš Vyriausybės (mūsų mokesčių pavidalu). Kas per velniava?
Ar niekad nesusimąstei, kad šis pasaulis būtų daug geresnis be visų tų akcijų biržų ir įvykių juose - palyginus su tuo, kas vyksta ten, kazino atrodo it vaikų darželiai! Aš manau, kad būtų. Tiek tavo, tiek mano šalių istorijoje pėdsaką paliko komunizmas, ir aš tikrai nesu šios sistemos palaikytojas, tačiau pripažįstu, kad pasaulis ką tik išmoko dar vieną pamoką – amerikietiškasis kapitalizmas taip pat neveikia. Vadinasi, turi būti geresnė išeitis, geresnė mums visiems.
Vau! Tiesa kalba tavo lūpomis. Grįžkim atgal. Kokie klausimai interviu metu tave nervina labiausiai?
Tie standartiniai – gerai, kad šiandien tokių išvengėm.
O kuo sunervinti gali reiveris klube?
„Ar gali uždėti tą ar aną?“… Po paraliais, tegu eina ir mėgaujasi, juk ne veltui esu klube! Taigi, vilniečiai, ruoškitės. Bus wild!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS