Pranešimų valgykla: „fleškutė“
Neneigsime, kad rubrikos „Miesto kandis“ sėkmė CityOut džiugina. Muzikos skyriaus vadovas negalėjo nusileisti savo artimam draugui ir dar artimesniam konkurentui Rokui Peleckui, tad penktadieniais nuo šiol siūlys kai ką savo. „Pranešimų valgykla“ skiriama ryškiausioms per savaitę redakciją pasiekusių pranešimų spaudai citatoms, kurias įprastai nukarpo negailestingos redaktorių žirklės.
Pradedam. Penktadienį, kovo 26-ąją nemirtingame ir savotiškai uždarame klube „Pabo Latino“ vyks „Red Hot Chili Peppers Project“ koncertas. Ką apie tai pasakoja organizatoriai?
„Į aistringą ir aštrų vakarėlį kviečiami muzikantai, pasivadinę „Red Hot chilli Peppers project“, tai iš tos pačios serijos, kuri Vilnių pakerėjo „Tabami“ projektais“. Taip, Vilnius ir likusi Lietuva „Tabami“ fenomenui tikrai neabejingi. Bet ar padoru save lyginti su daug pasiekusiais konkurentais? Juolab kad realybės šou dalyviui Justui ne tik iki Anthony Kiedžio, bet ir iki „Tabami“ dar labai toli. Tiesa, jis turi kuo pasigirti: „Muzikantai sugeba ne tik puikiai užvesti publiką, tačiau kartu su muzikos garsais, nepakartojama išvaizda, pateikia renginį“. Neįtikėtina, vyks ir renginys! Visada galvojome, kad tai yra daug platesnė sąvoka nei „koncertas“, bet gal kažko nežinome.
Šeštadienį po „net“ septynių mėnesių pertraukos į Vilniaus sceną grįžta „Skamp“. Pamiršti nespėjome, pasiilgti, tiesą sakant, tik šiek tiek. Visgi į koncertą kviečiantis klubas „Tamsta“ padirbėjo iš peties ir pasiūlė tiesiog muzikos enciklopedijos įrašo vertą grupės pristatymą. Jei netyčia iš klausytojų smegenų grupė jau būtų išsitrynusi.
„Skamp“ naudoja skirtingus muzikinius stilius, kuriuos apjungia savo muzikoje bendradarbiaudami kartu su žymiais džiazo, roko, bliuzo, bei klasikinės muzikos atlikėjais. Rezultate yra išgaunamas alternatyvus pop / rock / hip hop / reggae skambesys, kuris yra sąlygojamas skirtingų kultūrų“. Perskaitėme ir tolesnį aprašymą, bet jis apsiriboja grupės susipažinimo istorija. O kur visi pasiekimai, jei jau taip? Stiliaus vertinti net nepradėsime.
Desertui – pagaliau finalą pasiekęs televizijos projektas „Chorų karai“. Jo dalyviai pabaigą šeštadienį švęs oficialiame savo afterparty klube „House of Music“. Ko tik ten nebus!
„Vakarėlis skelbia: „Jokių tabu“. Svečiai galės sužinoti, kas visgi buvo įpilta į Marilyn Monroe „fleškutę“, kuriems chorų vyrams iš tiesų patinka dėvėti moteriškus rūbus, ir kurie iš jų jau ruošiasi eitynėms gegužės mėnesį. „House of music“ užduos nakties klausimą, ar pasirodymas turi tęstis („Show must go on“). Nusprendus vakarėlį tęsti visi spręs, ar Mia ir Raigardas Tautkus yra verti seksualiausių vardo. Tegul įrodo! Į visus išvardintus klausimus, atsakymą sužinoti turi ir Tu“.
Na, kaip supratome, ar „show must go on“, jau nuspręsta. Deja, progą sužinoti, kas slėpėsi „fleškutėje“ ir su kuo susiję eitynės, praleisime. Jei susidomėjote, primename, kad renginio pradžia – 23 val.
Kol kas tiek. „Pranešimų valgykla“ skaitymo pietų pakvies ir kitą penktadienį.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS