Pranešimų valgykla: Tikrosios vertybės
Šiaip jau smagus darbelis mėsinėti per savaitę gautus pranešimus spaudai visgi yra ir sunki katorga. Kaip iš visos saujos atrinkti tik tris verčiausius CityOut muzikos redakcijos valgyklos vedėjo samčio? Prijuostę pasirišęs Rytis Banys skiria tam brangias miego valandas, juk dieta – svarbu, negalima skaitytojų skrandžių apkrauti per dideliu kiekiu deserto. Linkime skanių penktadienio pietų su netaisytos kalbos prieskoniais.
2008-ųju spalį Džordana Butkutė šventė savo keturiasdešimtmetį – jubiliejų. Šių metų sausio pabaigoje vėl jubiliejinis jos koncertas vyko klube „Helios“. Gal karjeros jubiliejus? Nepamename. Visgi balandžio 30-ąją ir vėl vyks... jubiliejinis koncertas! Šįkart – „Pramogų banke“. Na, švęsti juk visiems patinka, o kai kuriems – ypač. Žiūrim, kaip į renginį kviečia organizatoriai.
„Šiuo metu Džordana populiarumo viršunėje ir, panašu, jog neketina jos niekam užleisti. Atlikėjos nuotraukas galima išvysti bene visuose populiariausiuose Lietuvos žurnaluose, jos muzika taip pat nepamiršta! Kad surengti šį koncertą, organizatoriams renginio detales teko derinti daugiau nei 3 mėnesius, kadangi šiuo metu atlikėja net ir paprastomis savaitės dienomis turi po kelis koncertus visoje Lietuvoje. Tiesa, į Jubiliejinį koncertą PRAMOGŲ BANKE Džordana Butkutė grįš po gastrolių Londone, kuriame pastaruoju metu susilaukia ypatingo dėmesio!“.
Kažkodėl atrodo, kad šis tekstas rašytas prieš keletą metų, kai Džordana grįžo ir tikrai pasiekė scenos aukštumas. O dabar? Ar karjeros ir populiarumo viršūne laikoma santuoka bei pageltonavę žinutės apie mamą, gėrimus, tą patį ir buvusį vyrą? Kažko nesuprantame. Bet abejingais likti tikrai negalime. Juk, kaip rašoma tame pačiame pranešime spaudai, „Be išimties visi Džordanos Butkutės koncertai Vilniuje – nepaliko nė vieno abejingo“. Ir apskritai, nacionaline vertybe tikrai reikėtų laikyti Džordaną, o ne Dalią Teišerskytę. No offence!
Kauno „Akropolis“ tuo tarpu staiga įsiliejo į „Eurovizijos“ sūkurį ir... išplatino pranešimą apie joje nelabai sėkmingai sudalyvavusio Lino Adomaičio patirties perdavimą „InCulto“, kuris bendro koncerto būdu vyks kaip tik šiandien. Aišku, kur.
„Nuoširdžiai linkiu vaikinams pergalės Norvegijos sostinėje. Būtų puiku, kad „Eurovizija” kitais metais vyktų būtent Lietuvoje. „Kauno Akropolio” gimtadienio proga išgirsite geriausias mano dainas albumo „Window of My Soul“ perlus“, – pranešime cituojamas L. Adomaitis. Tikrai gili ir pagrįsta loginė seka tarp tarptautinio dainų konkurso ir, neabejojame, labai atlikėjams pelningo prekybos centro gimtadienio.
Didi naujiena – šalia visai nebepatrauklaus „Lietuvos“ kino teatro atidaroma jau trečia vieta per kelerius metus. Vėl tame pačiame skvere, mediniame pastatėlyje, kadaise buvusiame gėlių parduotuve. Primename – visų pirma „Milk Bar“ (nostalgija...), tada ir labai trumpam – „Passion“, o balandžio 16-ąją – „Plan B“, pasiskelbęs, kad bus pigiausias baras visoje Lietuvoje. Kiti privalumai?
„PLAN B“ - tai nesutvardomu geismu kokteiliams, užburiančiu seksualumu bei kokybiškomis pramogomis ligi pat paryčių alsuojantis baras, įsikūręs Vilniaus senamiestyje - adresu Pylimo g. 21b, - visiems Vilniečiams gerai žinomame parke netoliese „Lietuvos“ kino teatro. Baro „Plan B“ muzikinis stilius – geidžiamiausi Jūsų užsienio POP muzikos kūriniai, kurie baro rezidentų dėka kaskart suskambės vis kitaip ir bus atrasti iš naujo“.
Išimkite iš teksto „Plan B“ ir įrašykite bet kokį kitą pavadinimą bei pakeiskite adresą į kokią tik norite gatvę. Gal yra vieta, kur pardavinėjami pranešimų šablonai? O gal sukurta programa, kurioje tereikia įrašyti raktinius žodžius, o sistema sukuria „jaudinantį kokteilį“ iš „užburiančio“, „seksualaus“, „suskambėsiančio naujai“ ir „kokybiško“? Na, daugiau apie šį barą CityOut muzikos skyrius tikrai nerašys.
Nors „ypatingas“ pranešimas spaudai dar tikrai nereiškia, kad renginys bus bevertis ar neskoningas, bent jau mes, perskaitę perliuką, kartais suabejojame, ar verta apsilankyti. Šią savaitę „ne“ tariame visiems trims renginiams, nes čia jau jokie žodžiai nepadėtų. Jei jūs manote kitaip, būtinai garsiai ir argumentuotai apie tai pasakykite.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS