Klaipėdietiškas techno per Londoną – „Crackling Claps“ pristato Specta
Vienas iš gausios pajūrio diasporos Anglijoje atstovų Wine Not į tėvynę linkėjimus siunčia leidyklos „Crackling Claps“ pagalba. Šįkart klausau ir kalbu apie antrąjį leidyklos relyzą, sukurtą – kaip, beje, ir pirmasis – Wine Not žemiečio.
Pirmasis buvo tamsus dubstep kūrėjas Teffa, dabar – Specta eilė. Tiesa, šis man daug geriau žinomas Don Pablo vardu, ir dėl to, kad yra palankus drum'n'bass, jungle bei visiems šio reikalo atspalviams. Na, bet jo darbas „Observation“ yra visiškai kita kategorija.
„Observation“ – konkretus, šaižus techno, atrodo, taip ir sukurtas betoniniams pogrindžiams ir tamsai. Romantikos mažai, daugiau pirmapradžių dūžių ir šaižių rūgščių, geriausiai skambančių, aišku, ne per namų garso sistemą, o giliai naktį pasislėpus su bendraminčiais.
Single iš viso keturi kūriniai, ir, tiesą sakant, favorito net nerinkčiau – visi patiko. Yra ir atskiro dėmesio vertas remiksas nuo Kamikaze Space Programme, kas gi yra senas geras Raiden, kurio nuopelnų drum’n’bass skambesiui čia neliesim. Du įrodymai viename single, kad jei žinai, ką darai, tai susitvarkysi ne viename žanre.
Važiuojam. Net gaila, kad sekmadienis!
„Observation“ išeina kovo 17-ą. Masteringas ir viršelio dizainas, beje, irgi lietuviški!
Pernai „Crackling Claps“ ir Wine Not veikla šmėžavo Lietuvos festivaliuose, šiemet planų nežinau, bet juos sekti galima čia.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS