Robag Wruhme, VVV, „Boards of Canada“, Lenzman ir „Planet Mu“
Ausinės bei kolonėlės vis dar gyvena atostogų režimu. Naujienos beldžiasi pamažu, ir jaučiu artėjančią sniego laviną. Metai bus baisiai dainingi! Kol kas krūva miksų ir albumų pranašų bei visai daug gilios istorijos.
SETAI
Drum‘n‘bass atpalaiduoja šlipsą ir ima mikrofoną. Ne per daug lengva, kad virstų vata, greičiau užtikrinta ir visai neliūdna. Lenzman taške „G.“ pasirodys vasario 17-ą su dainininke Riya, su Naujais metais sveikinančiame podcaste gi siaučia Dan Stezo, bet jam tikrai puikiai sekasi.
Pernai albumų, singlų, DJ setų ir kompiliacijų rinkoje pasižymėjęs „Moskovskaya“ mėgėjas Robag Wruhme nenustoja tykiai juokauti ir šiemet. Šventiškai subtiliai ironiška dėlionė nuo buvusio Wighnomy brolio.
Paprašyta įvardinti 2011-ųjų kūrinį paprastai sakau „Battle For Middle You“, bet ir šio italaičio Nicholas re-editas „Without You“ sukėlė neišdildomų akimirkų ir pojūčių ne kartą, ne du ir ne tris. Tik privačiau nei Bashmore jėgagrojis. Trumpai tariant, antrasis šiemet „Resident Advisor“ podcastas net labai artimas širdžiai. Truputį vilnonis, truputį perkelinis.
PALAIDI KARŠTI
Teksasietis VVV vis dar skaito savo albumo „Across The Sea“ apžvalgas, bet jau padavinėja naujienas. Skambias ir gaivias, kaip tik diskotekos pradžiai. O kada miegot..?
Kol kas labai nedaug naujos kūrybos paveizėti ir išgirsti duoda Sébastian Tellier, bet viskas atrodo kinematografiškai įdomiai. Prancūzas vibruoti kvies tik balandžio 16-ąją, o albumas pavadintas „My God Is Blue“.
John Talabot tuo tarpu jau vasarį debiutuos albumų rinkoje su labai apgaulingu darbu „fIN“. Nieko jis nebaigia, tik pradeda, ir, manau, būtų labai smagu šį „Silence“ kolegą pasveikinti ir Lietuvoje. Paskutinis albumo kūrinys yra tiesiog nežiemiškai geras. „fIN“ tuo tarpu pasirodo per valentynkę ir jau yra užsakomas.
„Planet Mu“ irgi turi ką išleist. Štai kovo 6-ą pasirodo Ital (visai ne lietuvaitis „Inner Soul Rhythm“ didžėjus) EP‘as „Hive Mind“. Ponaitis pristato pirmą penkiukės kūrinį, ir aš jau trepsiu koja. Kiti įvertinami ir užsakomi leidyklos puslapyje.
PALAIDI NEMIRŠTANTYS
Važiavau sau sekmadienį sutemus ir „Opus 3“ grojaraštis nepasididžiavo priminti seną gerą auksinį. „Coldcut“, Robert Owens ir Henrik Schwarz vienam vagone. Originaliam kūriniui jau koks penkiasdešimt metų, bet tema iš tų, kurios aktualios. Taip, tai protinga elektronika su galvon dedamu tekstu, kad ir kaip patetiškai tai beskambėtų.
Dažną tuščią rytą papuolu į Villaloboso pinkles, šįkart „Youtube“ ekrane Ricardo susitiko ir vertinguosius „Wareika“. Gilios 2009-ųjų pinklės, įrodančios, kad remiksas yra atskira muzikos meno šaka.
Čia didelės istorijos nepapasakosiu, kiek žinau, turim reikalų Pietų Afrikos Respublikoje (čia projektas pristatomas plačiau). Matyt, vokalistę įkvėpė „Masters at Work“. Čiulbesys su ragučiais. Estetiškai požeminei diskotekai puikiai tiktų.
Ir dar toliau į praeitį. Kolega WD40 papostino juokingus rusiškus albumų viršelių vertalus. Išvydus „Boards of Canada“ debiutinį nugara iškart nubėgo „Aquarius“, bet „Turquoise Hexagon Sun“ irgi neatsilieka.
O ką šiandien prisimeni tu?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS