Pranešimų valgykla: Šimtai tūkstančių šauktukų
Kai nėra kada arba nėra ką rašyti, visuomet yra pranešimai spaudai. Žiniasklaidos taisyklė, pamažu tampanti auksine (ir taip sakome ne tik dėl to, kad matėme filmą „Žvaigždžių liga“). Pranešimai – gerai, tik svarbiausia nepadauginti. Abiems pusėms – tiek jų kūrėjams, tiek žurnalistams. „Pranešimų valgykla“ grįžta penktadieniniam pirmųjų pakedenimo gūsiui. Kalba netaisyta.
„Penktadienį kviečiame pasinerti į video ir muzikos sūkurį! VIDEO DISKOTEKA su DVJ Kim - tai nauja pakraipa DJ ir muzikos pasaulyje. Sinchroniškai su garsu atkuriamas vaizdo takelis suteikia daug gilesnį įspūdį klubų ir renginių lankytojams. Kiekvienas muzikinis kūrinys atkuriamas su vaizdo klipu arba specialiai šiam kūriniui paruoštomis vaizdo projekcijomis. Tai suteikia vientisumo įspūdį ir sukuria audiovizualinį šou, kurį valdo vienas žmogus - DVJ. Šeštadienį (04 03) kviečiame šėlti pagal visiems gerai žinomus roko ir populiarios muzikos kūrinius. Linksma atmofera garantuota ! ROCK YOU POP - vakarėlis, apjungiantis du skirtingus muzikos stilius. Įtiksime visiems ! Sekmadienį (04 04) po vėlyvų velykinių pusryčių su šeima, kviečiame praleisti laiką su draugais! Velykos gali būti madingos ! Kviečiame šėlti ir linksmintis vakarėlyje FUNKY VELYKOS !“, – praktiškai vien šauktukais į svečius kviečia „Havana Social Club“ (taip, tai visas pranešimas spaudai).
Visada geriau mažiau žodžių, bet skaitant apie klubo savaitgalį norisi sužinoti ir kažką daugiau, nei tik faktą, kad Velykos gali būti madingos. Kuo? Kaip? Nuo kada rokas ir pop tokie skirtingi, kad juos reikia apjungti? Na, apie DVJ naujumą ir aktualumą gal net nepradėsime.
„Jau š.m. balandžio pirmą dieną, gerai žinomas jaukios atmosferos ir New York‘o stiliaus gerų bei saiutūlingų vakarėlių klubas „Play club“ švęs šeštąjį gimtadienį. Viso vakarėlio metu gros patys geriausi ir mėgstamausi šio klubo DJ’ai <...> Visus maloniai kviečiame atvykti į „Play club“ gimtadienio vakarėlį balandžio 2 dieną (ketvirtadienį) 20:00 val, Pamėnkalnio g. 17/3“, – štai tokį kvietimą-pranešimą gavome trečiadienį.
Datų sūkurys! Balandžio pirma, bet antra, bet visgi ketvirtadienis. Jau keista. Paties laiško tekste „Play Club“ atstovas taip pat pabrėžė antrą dieną. Į laišką atsakėme, uždavėme porą klausimų, o kai ketvirtadienio vakarą grįžome prie šio „projekto“ ir pasigilinome, suvokėme, kad gimtadienis jau buvo prasidėjęs. Taigi nei pranešėme skaitytojams, nei pasveikinome patys. Gimtadienio proga linkime atidumo.
„Šimtus tūkstančių skaitytojų ir gerbėjų visame pasaulyje turintis muzikinis leidinys ir internetinė svetainė DJMAG kiekvienais metais skelbia geriausių pasaulyje didžėjų ir klubų šimtukus. Jau gerą dešimtmetį būtent jų žodis nulemia daugybės atlikėjų karjeras bei jų atlyginimus. Šiandien D. Britanijoje įsteigtas DJMAG paskelbė geriausių pasaulio klubų reitingą. Tarp geriausių šimto klubų pateko devintus metus veikiantis ir daugybę muzikos žvaigždžių į mūsų šalį atvežęs „Gravity“, – trečiadienį trimitavo mums tikrai džiuginančią žinią klubo atstovai.
Triskart „geriausių“, triskart „šimtas“ (vienas iš jų – net „šimtas tūkstančių“), dar keletas maksimalių epitetų ir skaičių – ech, ta verbalinė aritmetika, pakertanti klubinėtojų kojas ir verčianti traukti piniginę!
Kiekvienai pelėdai savo pelėdžiukas gražiausias, kiekvienam klubo atstovui jo renginiai smagiausi. Tai faktas, mes to neginčijame. Bet žvilgsnis į save iš šono dar niekam nepakenkė, ar ne? „Pranešimų valgykla“ duris vėl atvers kitą penktadienį.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS