Pranešimų valgykla: O kur muzika?
Visuomet šiek tiek keista, kai koncertų organizatoriai atlikėjus pasirenka „prominti“ per prizmę, nesusijusią su pagrindine tų atlikėjų veikla – muzika. Staiga į pirmą planą šoka vaidmenys, mados, kiti dalykai. Žinoma, taip į renginius pritraukiami tie, kuriems muzika ne tiek ir svarbi. Nieko nepadarysi. Šis penktadieninis valgyklos kompleksas – nelabai linksmas. Du nemuzikiniai ir vienas tik iš išorės toks patiekalas.
„Šeštadienį, klubo „Exit" scena virs podiumu. Čia šokių muzikos madas demonstruos gražiausia visų laikų klubo viešnia Miss Nine iš Amsterdamo. Atlikėja, pasirodymus garsiausiuose pasaulio klubuose derinanti su „Elite" agentūros modelio karjera, šokių aikštelę šturmuos energingais progressive house dūžiais“.
Ne tiek juokinga, kiek... nemalonu. Kodėl vyrai didžėjai pristatomi būtent kaip didžėjai, atlikėjai, muzikantai, o štai moteris reikia liaupsinti kaip gražuoles, seksualias ir taip toliau? Žinoma, Miss Nine – tikrai daili mergina ir tikras modelis, bet nuo to ji geriau negroja. Blogiau – irgi ne. Muzikinių jos nuopelnų pakanka ne vienam pranešimui spaudai. Įsitikinimui pridedame ir vaizdo klipą. Bet... Taip parduoti lengviau? Kaip lėlę?
Būna rožiniai akiniai ir būna humoristiniai. Pastaruosius nešioja Aleksandras Makejevas, balandžio 21-ąją gitara brazginsiantis „Artistuose“ ir didžiausiu savo nuopelnu laikantis rolę seriale. Nesumaišykite, Makejevas, ne Makedonietis. Maža kas.
„google.com informacijos paieškos svetainėje Aleksandro Makejevo paieškos rezultatus išvysite visai greta Aleksandro Makedoniečio... nieko bendra, nebent vardai.
Lietuviškasis Aleksandras yra Lietuvos pop roko atlikėjas, parašęs dainą bei suvaidinęs lietuvškame seriale „Nekviesta meilė". Išleido 6 albumus. Dainų tekstuose dominuoja įvairios aštriai pateikiamos temos: meilė, mirtis, karas, narkotikai, kriminalai. Bet ne viskas taip baisu, kaip realiame pasaulyje. Į viską Makas žiūri pro humoro stiklo akinius“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS