Pikti keturi su puse
Ir nieko čia keisto, kad tik vienas iš dueto „Evil 9“ atvyko. Antrasis, liudininkų tvirtinimu, užsiima ne didžėjavimu, o muzikos kūrimu. Tik nei šis, nei tas matyti pasakojimą apie abu bei abiejų atvaizdus reklaminiuose straipsniuose, ar ne?
Bet iš pradžių ne apie „Gravity“ bei penkiagubą pusės dueto naktį. Geriausia savaitgalio žinia pasirodė tai, kad penktadienį Trakų gatvėje šaligatvis prie Pranciškonų bažnyčios buvo užtvindytas kaip niekad. Gerai, ne niekad, o pavasarį. „Salero“ baigė vasariškus terasos žaidimus ir sugrįžo savo bazėn. Laukiau ir aš, ir visi kiti, penktadienį be pykčio laukę niekaip neateinančios savo eilės prie barmenių.
Grįžtu prie „Evil 9“ atstovo Lietuvai Tomo Beaufoy, kuris, tiesą sakant, nelabai įsivaizdavo, kuriame Europos gale atsidūrė. „Slovėnija toli?“, - bandė spėti. Vėliau pataiko teigdamas, kad greičiausiai esam Lenkijos kaimynai. Šiaip jis negeria, tik teisinosi, kad galvelė sukasi nuo dažno skraidymo ir grojimo visur ir visada. O albumą pažadėjo „Greit, tikrai greit“.
„DJing is a great big party“, - šyptelėjo Adamo Freelando kraštietis ir nuskubėjo raityt kompaktinių melodijų. Plokštelių su savim, sakė, nebesivežioja nuo pernai, kai jos dingo (aišku, vėliau atsirado) pakeliui į festivalį „Exit“ Serbijoje.
O, tai buvo tikrai smagiai didelė vakaronė. Su daug hitų ir prakaitu atmieštu vynu, varvančiu nuo baro. „Heat it up, It‘s like that, Yeah“, - rėkė minia dešinėje. „It‘s not you, it‘s the E talking“, - atkirto jiems kairėje besibūriuojantys, ir visi drauge užstaugė „A part of the weekend never dies“. O „Evil 9“ dar priminė ir Joshą Winką, ir „The Rapture“, ir ne tokius senus „Banquet“ su „Do You Want To“... „Nesakyk tikriems breaks žinovams“, - pagalvojau aš, nors ir šie šoko visai nesusiraukusiais veidais. Ritmas keitė ritmą, hausas tuoj pat būdavo perlaužiamas ir metamas per petį, vėliau aštrūs breaks kampai būdavo šlifuojami funky linijomis. Tuomet vėl buvo 4.30 ryto, vėl užsidegė šviesos ir...
...Šiandien prasidėjo tikras ruduo! Tai mane linksmina, nes šia proga iš atostogų grįžta “min_for”. Taigi, švęsti lietaus – į “Ibish Lounge”.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS