Deep Shoq turi naujų strėlių
Deep Shoq visai ne naujokas ir ne pradinukas muzikoje – tiek akademinėje, tiek leidybinėje srityse. Kai kam betono ir debesų derintojas pažįstamas iš „Ritmo kovų“ ir „Renegades of Bump“ veiklos, kai kam – iš, pavyzdžiui, pavasarį išleisto kūrinio „Canvas“ su pasakiško balso savininke Kotryna Janutaite. Šiandien jis turi naują 6 kūrinių EP’ą „Arrows“, kuris internetu mane pasiekė iš Singapūro. Kol klausau ir linksiu galva bei trepsiu koja, turiu vilniečiui Donatui keletą klausimų.
Singapūro leidykla „Darker than Wax“. Kodėl būtent joje šįkart leidiesi muziką?
Šiaip norėjau išbandyti darbą su užsienio leiblu, tiesiog pasižiūrėti, kokias tai suteikia galimybes, palyginti su variantu, kai viską iki galo darai pats leisdamas, tarkim, savo Bandcampe. Nors, aišku, šiuo atveju irgi ne viską už tave padaro…
Turėjau nusižiūrėjęs kelis leiblus, kurie labiau atitinka mano stilistiką, vertina kokybišką muziką ir turi neblogą fanų bazę. Kadangi į mano užklausą pozityviausiai sureagavo „Darker than Wax“, taip galų gale ir išėjo. Bet, aišku, viskas leidžiama internete, tad pasiekiamumas ne toks ir siauras.
Dar tik pradėjau „Arrows“, bet jau girdžiu, kad balso šiame EP netrūksta. Vokalai semplinti, ar kas ir gyvai sudainavo?
Šįkart, kitaip nei praėjusiame EP, norėjau padaryti viską pats, be papildomų collabų. Taigi vokalai semplinti. Turiu šiek tiek sentimentų black music, su kuria augau, taigi ...
Kaip minėjau įžangoje, tavo kūrybinė-leidybinė biografija ne tokia ir trumpa apimties prasme, nors eteryje esi dar tik keletas metų. Kokie artimiausi planai?
Planai, hm! Turim idėją su projekto „Phoenix And The Flower Girl“ įkūrėju britų MC-vokalistu Phoenix Troy (su juo jau buvo keli collabai) išleisti nedidelį EP, galbūt net per tą patį „Darker Than Wax“. Aišku, planuose jau ir naujas solinis EP. Ko gero, dar kitoks, nei šis. Bet kol kas yra tik kelių kūrinių eskizai.
Tuo pačiu tikiuosi dar pasirodyti solo bent viename iš festivalių šią vasarą. Su vokaliste Kotryna planuojame daugiau naujų kūrinių ir gyvų pasirodymų, tai bus kažkas į alternative R&B pusę.
---
Yra ko laukti, valio! Vis labiau tIkiuosi netrukus išgirsti Deep Shoq gyvai – ypač su Kotryna. O kol kas laidom „Arrows“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS