Ko liūdi, Jam City?
Londoniškis Jam City prieš porą metų iš antro karto švystelėjo „Opium“ – jis atstovauja draugijai „Night Slugs“, o šios pavadinime visa esmė ir užšifruota. Toks gana afišinis Jam City gabalas tuomet buvo „How We Relate to the Body“ – na, ir visas debiutinis 2012-ais pasirodęs „Classical Curves“ tiko jei ne giliai nakčiai, tai neribotiems paryčiams.
Bet kažkas pasikeitė. Kovo 23-ą ant lentynų nuguls jau suruoštas ir promo kanalais paleistas antras Jam City ilgagrojis „Dream A Garden“. Rezultatas, nors ir atitinkantis nemažai pop standartų, tikrai daug labiau sunokęs ir turi daugiau išliekamosios vertės.
Nebesiplėsiu, nes kol kas viešai transliuojamas tik vienas būsimo albumo kūrinys - „Unhappy“. Nežinau, ko čia liūdėti, nes viskas labai gražu. Video tik prideda žvaigždučių. Ar gaila išnaudoto seratonino?
Esu visai žieminis žmogus, bet pažiūrėjusi klipą ir dar kartą paklausiusi albumo jau noriu vasaros, kabrioleto ir šilto trečiadienio vakaro ištuštėjusiam mieste.
Akivaizdu, kad prodiuseris užsideepino, ir tai itin palankiai persikėlė į kūrybinį lygmenį. Jo publikuotas albumo aprašymas kelia klaustukų, kaip ir raudona jo fono spalva, bet ji tikrai labiau apie meilę, nei apie revoliuciją. Apie susapnuotą sodą, kuriame gali pasislėpti nuo baisaus pasaulio ar galų gale atėjusio ryto.
Specialiai atnaujinta Jam City interneto svetainė irgi verta vieno kito kliktelėjimo.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS