Paskutinė neproginė kakofonija šiemet
Pranešimų spaudai analizavimas tapo mano mėgstamu užsiėmimu - anksčiau tik akimis permesdavau. O ten tiek įdomybių…
Pavyzdžiui, Kieron B ryt pristatantis "Heliosclub" visai nesibodi aklai nukopijuoti poros pastraipų iš tą patį kiek anksčiau dariusio "Gravity" atstovo spaudai pranešimo. Gerai, kad netyčia neįvėlė ne to klubo pavadinimo ar panašiai. Sąžinės ir fantazijos reikalas! Nuorodos neduodu, nes įkalčiai jau panaikinti - tiesa, visu gražumu tekstas puikuojasi tam dideliam nemokamam laikraštyje.
Antra. Kokią pastabą mesti, kai "Atari" pranešime spaudai dengiasi Monos Lizos šypsena ir žada "ypatingą svečią iš Londono" , kai trečiadienį "Connect" jau grojo tų pačių "Atari" Lietuvoje globojamas Dave'as Gardneris? Jis čia šiaip vidury savaitės prasigroti atvažiavo ir vėl išvažiavo? Nejaugi? Taigi duodu 90 proc., kad šįvakar "Galaxy" paslaptis atskleidė pati save. Nors... tai Gardnerio prastesniu nepadaro - pamenu, vasarą jis visai efektingai Igną i.v. su gimtadieniu sveikino.
Ne iš pranešimų kronikos, bet iš kalendoriaus sekanti humoro dozė. Nežinau, ką ir pasakyti, kai vos prieš porą savaičių atsidaręs bei garsiais vardais ir skambiais pažadais sau taką nugrindęs "Starlight Avenue" vakar jau "chaltūrino" su "Geriausiais Lietuvos diskžokėjais" (paprašyti patikslinti sąrašą, organizatoriai nesureagavo), įėjimu už 10 Lt ir nemokamu alumi pirmam šimtui studentų? Gerai, tarkim, tai yra ketvirtadienis - studentų diena. O šiandien? Šiandien turim tikrai prancūzų radiju nekvepiančią, nors nesakau, kad visiškai nieko vertą komandą "Filtered Tools", tas pačias vakarykštes seksualiausias go go šokėjas ir iš koto verčiančią 20 Lt kainą už įėjimą. Kur dingo žadėtieji 35? Prašom, buvę "Zebro" klientai, jūs ir vėl laukiami. Valio.
Tačiau mane labai džiugina tai, kad šiandien iš Anglijos grįžta mano draugas Vytis, gatvės meno atstovas, laimėjęs Vimbldoną , taigi eisiu su juo "tag'int" ir klausytis istorijų. Be to, šią savaitę Vilniuje nusileido ir Miss Marilyn , kuri rytoj "Nesakyk mamai" žada parodyti, ko Amerikoje per pusantrų metų nepamiršo. Dar ten bus pora vienos gausios Lietuvos popgrupės narių su elektriniu jam session.
Žodžiu, su visais pliusais ir minusais paskutinis nešventinis metų savaitgalis turėtų būti maloniai varginantis net ir neinant į Kalėdų mugę. Priešingai, nei praėjusį savaitgalį su dviem monstrais, viską suvalgiusiais, šįkart labai daug po visą centrą išsibarsčiusių įdomių kišeninių šokių - breaks Vingrių gatvėje, fankas "Play" ir "pas Erlicką", electro "Cozy" ir "Ibish Lounge", netgi pankrokas "Intro", tik spėk bėgioti.
P.S. Ar jau balsavai už geriausius "Pravdos" naujokus? Mano favoritai "Axis", kurių klipo dar nespėjau peržiūrėt, bet po to būtinai papasakosiu, ir "Arctic Monkeys" su meilės moterims, šokiui ir rokui manifestu "I Bet You Look Good On The Dancefloor".
P.P.S. "Metro". Kodėl aš už pulto mačiau šitą, nors Astralas tvirtino, jog groja Kryptic Minds? Kodėl buvo paskelbta, kad vietoj Kiko gros Rok, o apie šią metamorfozę - ne? Klausimas neretorinis.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS