Neriu
Kinai baigėsi su trenksmu ir šį rytą aš jau buvau kitokia. Vėl pasiryžus nerti gilyn į naktį - prašau bent dvi savaites man nerodyti filmų repertuaro! Ir visai nesirūpinu gandų apie mistinį serverį su visais "Pavasario" filmais tikrumu.
Gal eit pažiūrėt, kaip Ianas Pooley su žirkliarankiu Sammy Jo pakaitomis demonstruoja naujausią treningų kolekciją ant "Gravity" podiumo? A, sako, jie ten dar ir gros. Sammy Jo vilioja, ir net labai, bet ar girdėsis kas nors geriant Godos kokteilius prie baro? Kodėl, pavyzdžiui, "Connect" su įėjimu už 5 lt ir ne pačiais didžiausiais gėrimų gurmanais studentais sugeba pasistatyt bene geriausią sostinėj garsą?
Klausimas retorinis, bet iš dalies ir dėl to šiąnakt kai kurie jaunieji dramenbeiseriai (na, Dieselboy nelankę) pirmą kartą gyvenime apsilankys tikrame naktiniame klube. Su raudonomis sofomis ir kitais atributais. Svarbiausią atsineš patys - Astralas pažadėjo "Dom & Roland". Aš vėl tikiu "Metro promo" ir linkiu kuo didžiausios sėkmės ir atsparumo ligoms.
Ką ryt darytum tu? Viską metęs šoktum į tarptautinį reisą ir švartuotumeis Daugpily, o ten, alkūnėm prasklaidęs malonius vietinius žmones, prisistatytum Meat Katie ir, apsimetęs Lietuvos klubinėtojų ambasadorium, išvežtum jį Vilniun? Ar eitum atiduot pagarbos "Axis" ir jų naujai programai į turbūt niekad neužsidarysiančius "BIX", o po to - spėliot, ar čia seksovas metalcore, ar grind, o gal tiesiog dark emo? O gal eitum minkyt naujų "Partyzanų" grojamų perliukų bei zyzt "Radioactive Man" į ausį, kad nori "Two Lone Swordsmen" gyvai?
Ką? Ką???
Einu slėpynių su savimi pažaisti, pralaimėjusi pusė spręs, kur pasidėti.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS