Moritz Von Oswald Trio – Fetch
Vienas iš tų netikėtų apsidžiaugimų, kai eini sau per internetą koja už kojos ir suvoki, kad prieš porą dienų išleistas naujas vieno labai mylimų atlikėjų darbas. Ir dar su dviem kitais ne mažiau vertingais draugais. „Moritz von Oswald Trio“ pernai gana abstrakčiai pasisveikino su „Horizontal Structures“, dabar grįžta vėl su keturių kūrinių EP, bet juk jie kosminio ilgio.
Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti apie „Moritz von Oswald Trio“, yra tai, kad Moritz von Oswald kaltas dėl „Basic Channel“ ir „Rhythm & Sound“, jis – ir Maurizio; kiti du trio nariai – tai Sasu Ripatti, arba Vladislav Delay, arba Luomo, na, ir senas bandytojas Max Loderbauer, Villalobosą į bažnyčią pagroti įsiviliojęs. Štai, trys eilutės vien kompanijos pristatymo. Be epitetų, tik faktais, kurie iškart nardina į lyg tarp kitko galūnes judinantį dub techno vandenyną.
Aišku, gal ir negalima iškiliųjų „Moritz von Oswald Trio“ sprausti į vieno ar kito stiliaus pavadinimus. Jie juk viską moka ir viską žino. Tai visų pirma improvizacija, džiazas, eksperimentas. Galima sakyti, atvirkštinis – ne mašinos skamba kaip žmonės, o žmonės bando skambėti kaip mašinos. Ir ne tik ritmo mašinos. Žmogus-sintezatorius, žmogus-naktis, žmogus-vandenynas. Žmogus-Afrika. Žmogus-Berlynas. Žmogus-kelionė. Žmogus-melancholija. Skaidrus ir talentingas žmogus, galintis viską.
Tiesiog vienas džiugiausių leidinių šiemet. Fakto prasme.
Išleido Honest Jon's.
Parduoda Phonica.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS