„Unsound“: Būsimas filmas apie kūrėjo vertę ir vietą
„The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs“, - ši laisvai interpretuota (nes iš tiesų autorius kalbėjo apie televiziją, o ne muziką) rašytojo Hunter S. Thompson citata pradeda dokumentinio filmo „Unsound“ treilerį.
Aišku, būtų gerai, kad citatos būtų tikros. Bet filmo – kol kas dar būsimo – idėja nuo to nenukenčia. Pašnekovai čia kalba apie tai, kad nors kurti, atlikti ir išleisti dabar gali bet kas, meno vertė yra tragiškai sumažėjusi. Prisimenamas „Napsteris“ (apie jį filmą jau žiūrėjom). Galvojama, ką buvo galima padaryti, bet...
Apskritai čia pasakojama apie uždarbio galimybes – „How musicians and creators survive in the age of free“. Tiesa, galima grįžti prie interpretuotos citatos ir prisiminti, kad dėsniai galioja visoms kūrybos rūšims. Nemokamo būti negali, aha!
Apie savo teises, vertę, vietą interneto klasių sistemoje ir galimybes pasisako Diplo, Cut Chemist, žurnalistai, prodiuseriai ir kiti.
Tikrai įdomu, kurlink tie treileryje sudėti skundai nuves. Dar liko geros dvi savaitės paremti „Unsound“ idėją platformoje „Indiegogo“, ir išties sunku numatyti, ar pavyks surinkti tuos keliasdešimt tūkstančių. Nes internetas.
Visai norėčiau pamatyti rezultatą, tad linkiu sėkmės ir prisidedu: www.indiegogo.com/projects/unsound.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS