Skambantis traukinys, arba „Juke Train“
Kelionės traukiniu – nuostabu, net jei tarp miestų kursuoji dažnai. Geležinkelio romantika – nepabostantis reikalas. O jei dar su muzika... Lietuvos vakarėlių istorijoje buvo jau ne vienas toks šoklus atvejis, kasmet jis vyksta ir Latvijoje („Debosch Express“), o šiandien pristatau labiau vaizdo ekranams skirtą projektą – „Juke Train“. Beveik kaip šiuo metu sužvarbęs „Vilnius Temperature“ ar „Balcony TV“, tik traukinyje.
Projekto partneris „Lietuvos geležinkeliai“, manau, net nesvarstė galimybės nesutikti su tokiu skambiu ir spalvingu pasiūlymu. „Juke Train“ startavo su šiokiu tokiu bagažu – „Juke Train“ puslapyje jau yra vietinių muzikantų „Parranda Polar“ ir Indrės Jurgelevičiūtės („Merope“) pasirodymai vagone, taip pat – vasarą „GM Gyvai“ kvietimu Lietuvoje viešėjusių Alsarah ir „The Nubatones“ video.
„Juke Train“ puslapyje pristatoma projekto komanda – gausi ir solidi, tad tikiuosi dar ne vieno vaizdo reportažo iš muzikalių kelionių Lietuvoje. O suvis labiau norėčiau atsidurti tokiame skambančiame vagone.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS