"Miau..."
Vis labiau oras iš klubų gamton traukia, taigi šio savaitgalio istorija - gan trumpa ir konkreti. Tik vienos nakties.
Penktadienį perpiet išgirdau visai ne gandą, kad "The Prodigy" nusikelia nenustatytam vėlesniam laikui. Na, nesveika fanams taip nervus tampyt, bet ką jau čia - pakentėsim. Tiesa, iki pat šeštadienio dvejojau, balandžio 1-osios pokštas tai ar ne.
Ir dėl "Cozy" dvejojau - nors atidarymo žinutė buvo išplatinta dar ketvirtadienį, bet šiais laikais pavojinga viskuo aklai pasitikėti. Na, bet nepatikrinęs neįsitikinsi, ar ne? Taigi šiek tiek po vienuoliktos jau leidausi stačiais laipteliais rūsin. Atrodo, jokio uždarymo net ir nebuvę - barą apspitę visi čia jau matyti veidai. Tik va - Saulty kažkaip įtartinai tyliai groja ir ne įprastinėje DJ vietoje, o tiesiog "ant įėjimo" į šokių salę. Joje vėliau bus staliukai pastatyti, nes, anot vieno iš "kozininkų" Balio, šokių daugiau nebus! O jei kas ir pradės šokti - bus tramdomas. Che che ... pagyvensim - pamatysim. Reikės kokią ketvirtą ryto kada užsukti, tai pamatysim, kas ką tramdo.
Toliau mano kelias vedė į "Connect", kurio valdžia jau prieš porą mėnesių džiaugėsi, kad "pavyko, pavyko atsivilioti!". Erotinė diskžokėja DJ Portia Surreal su begale pageidavimų ir kaprizų... Nuo pieno iki šokoladukų... Sakė, startuos dvyliktą - nesivėlinam, kad tik nė vienos akimirkos fetišo nepraleistume.
Vėluot, žinoma, žvaigždėms privalu - taigi teko žvilgsniu ir ausimis zonduoti, kas vyksta aplink DJ pultą. Na, ką - publika gerokai solidesnė, nei įprastai. Nemažai smalsuolių atsijojo didelė įėjimo kaina, matyt. Vienas britiškos išvaizdos ne-visai-džentelmenas apsikabina mane per liemenį ir sako: "Would you please excuse me...?" Kažin dėl ko? Lediniu žvilgsniu nubaidau. Dee-X groja smagiau, nei atsimenu iš praeitų apsilankymų (maždaug Davidas Guetta ir "The White Stripes") - matyt, derinasi prie DJ Portia, apšauktos disco tech karaliene.
Pusę pirmos gražuolė pagaliau teikiasi palikti šiltus užkulisius ir šiek tiek pažavėti mus savo tikrai ne vieno tūkstančio vertu kūnu. Tik patefonus darbuotojai galėjo bent vienai nakčiai aukščiau ir centriškiau pastatyti... Dabar grūstis kaip prie duonos... Ei, ji su liemenuku - gerai, kad dvidešimčiai minučių erzina, tada visame gražume belieka tik lipdukais užklijuoti speneliai.
Beje, panelė groja visai kokybiškai (nenoriu tikėt, kad tai viso labo buvo iš anksto įrašytas miksas) ir sunkokai, kaip savo lyčiai - disco ar pop ritmų tarp jos tech ir progressive nelabai aptikau. O ausinės kokios šmaikščios... Žinai, būna tokios prie radijo imtuvų po 5 litus pridėtos. Bet tikrai niekam tai nerūpėjo - išsižiojėlių minia, nepajudinanti nė rankos, galiausiai taip supykdė viešnią, kad ji mestelėjo "Miau... Start shaking your asses or I will stop spinning".
Na, ne spinning ten visi ėjo žiūrėti, tai jau tikrai. Bet ir ne to, ką ji parodė. Nežinau, vyrų vietoj aš tikrai nusivylusi būčiau - groja groja kokias penkias minutes, be jokios išraiškos veide, tada staiga atsimena, kad yra ne viena, atsilošia, pasiraivo, palaižo sau pirštą, pasimaigo krūtis lyg tarp kitko ir vėl nudelbia žvilgsnį į mikšerį bei groja toliau. Nieko sau šou... O per tris dideliausius "Connect" ekranus transliuojami ankstesnių jos fetišistinių naktų fragmentai atrodė daug karštesni. Programą paįvairinti bandė labai jau lietuviškų bruožų šokėjai, bet per daug irgi nieko neuždegė. Publika vis dar stovėjo ir tikėjosi. Tikėjosi ir stovėjo...
Aš jau nebesitikėjau ir nebestovėjau (bet nieko negali žinoti - gal vėliau tikrai įvyko ŠIS TAS?) - penkiolikos minučių užteko teleportacijai į "Gravity", kur vienerių sukaktį šventė "Kitoki". Visi jau buvo užvesti nuo "Jazzus Juice" gyvai ir toliau šėlo pagal tikrai laukiamus svečius pas mus "AG & Raitis". Lietuvaičių širdis ši keturis (!!!) patefonus valdanti latvių komanda užkariavo jau prieš beveik dvejus metus Nidoje, o kiekvienas jų pasirodymas sostinėje virsta šiokiu tokiu pragaru.
Nežinia, ar tik subtiliai šitokiu kalnu aparatūros permiksuoti ir susukioti kūriniai taip visus uždegė - Vidis (cituoju: "aš pasviręs...") turbūt ne veltui rėkavo "Šompano ir kopučino!". Artipilnis klubas linksminosi sutartinai - jei rankas iškelia prie scenos, žiūrėk, už sekundės miškas jau ir prie baro. Jei viena partija šokėjų (beje, šiauliečių daugiau nei visada - turbūt iš ten pat kilusio Vidžio charizma kalta) pavargsta - juos iškart keičia tie, kurie prie baro. Na, o jei geresnis "prichodas" - spiegia iškart visi. Va taip "Uyyyyyyyyyyyyyyyyyy!".
Nieko keista, kad tas spiegimas toks dažnas buvo - vis dėlto kultiniais kūriniais lepino - "Strings of Life" vienu metu su "Do You Remember House" ir panašiai. Aha, "Gravity" sienos tikrai tą naktį atsiminė seną gerą hausą. Ir dar tortas pasigardžiavimui... Koks gi gimtadienis kitaip?!
Saugodama savo dietą nuo nelauktų svečių, dalijant tortą, aš ir pasprukau. Kaip ir viskas penktadienį. O šeštadienį, kaip jau minėjau, 1000:1 prieš klubus laimėjo gamta.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS