„Temsta“: Liutauras Janušaitis
Susipažinom finaliniame „Ryšių kiemelio 837“ džiazo vakare „Jazzlong“ ir jau po poros dienų kartu patraukėm į „LRT Opus“ studiją. Su Liutauru Janušaičiu per valandą pakalbėjom apie jo ir kitų lietuvių studijas Berklee koledže, pastarajame užsimezgusias ir po brazilijas bei pietų korėjas muzikantą nešiojančias kūrybines draugystes, džiazo padėtį Lietuvoje, vis begimstantį solinį albumą, elektroninės muzikos bandymus ir lapkritį Kaune atsirasiantį naują gyvos muzikos klubą.
Nespėjom tik apie Kauno bigbendą, kurio meno vadovas yra Liutauras, bet, atrodo, pažintis su džiazo saksofonistu taip greit tikrai nesibaigs, kad nespėtume to padaryti kada nors vėliau. Pačioje „LRT Opus Temsta“ pabaigoje paleidom ir ką tik iškeptą „Dainius Pulauskas Group“, kurios sudėtyje yra ir Liutauras, albumą „Zig Zag“. Taip, esu pirmoji Lietuvoje, jį gavusi dovanų.
Mano laidos svečias šį savaitgalį groja Odesos džiazo festivalyje, o spalio 8-ąją su Jievaro Jasinskio grupe „Reinless“ pasirodys Vilniaus klube „Tamsta“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS