„Audioriver“ kviečia į konferenciją, ieškau patarimo
Simpatijos „Baltijos elektronikai“ dar neišsisklaidė, tiesa, ateinančiai sesijai ruoštis dar irgi nepradėta. Didieji kaimynai (lenkus turiu galvoje) tuo tarpu nesnaudžia ir plečia vidurio Lenkijos puošmenos „Audioriver“ ribas.
Taip, festivalis šiemet tikrai vyks, tai bus dar negreit – liepos 29-31-ąją. Bilietų dar nėra, bet yra tokie raktiniai žodžiai, kaip „Modeselektor“, Paul Kalkbrenner, Trentemoller, DJ Marky, Stamina MC ir kiti. Kiekvieną kartą gavusi lenkišką laiškelį pagalvoju, kad va, pridėjo dar ką nors, arba pagaliau prekiauja kontramarkėmis. Aną savaitę laiško turinys visgi buvo net labiau nustebinęs – „Audioriver“ kviečia į konferenciją!
Jau balandžio 16-ąją taip pat, kaip festivalis pavadintas renginys rinkos profesionalams vyks ne plocke, o Varšuvoje, Ekonomikos mokykloje. Konferencija bus savotiška tąsa ir plėtra to, ką festivalio organizatoriai dienos metu siūlydavo Plocko senamiestyje – muzikos dirbtuvės, nepriklausomų rinkos žaidėjų mugė ir taip toliau. Žadama, kad bus paskaitų ir diskusijų apie muziką, marketingą, atlikėjų vadybą. Vieną paskaitų skaitys Radio Slave – čia tai pasiekimas (neslėpsiu, Nostra į „Baltijos elektroniką“ norėjo atsivilioti Hawtiną)!
Tikrai įdomu būtų nuvažiuoti, Varšuva juk už kampo. O ir konferencija nemokama (kultūros rėmimas Lenkijoje – gražu pažiūrėti). Tik va, visai kaip pas mus „Baltijos elektronikoje“, viskas vyks gimtąja jų kalba. Na, tik Radio Slave angliškai kalbės. Ir dar po to pagros!
O gal visgi verta? Juk ne kiniškai ar arabiškai, kalba artima. Bendraminčiai, pažintys, ryšiai. Ką manote? O gal kas jau suplanavote vykti? Reikia patarimo!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS