Vasaros reikalai: Trakai massive!
Sušvietus saulei atėjo viltis, kad ir ta vasara kažkada ateis. Su ja – ir festivaliai. Šiemet ir naujų, ir gerai pažįstamų vėl bus per akis – pagal organizatorių nuotaikas atrodo, kad žmonės vėl linkę rizikuoti arba tiesiog išmoko gerai skaičiuoti.
Šįkart trumpai – netikėtai suvokiau, kad Trakų kurorte šią vasarą vyks net trys festivaliai. Oho!
Iš Varėnos arčiau Vilniaus kraustosi „Tamsta muzika“, labiau žavintis savo draugiška atmosfera, nei konkrečiais dideliais ir garsiais vardais. Įdomu tai, kad festivalis liepos 12-14 dienomis vyks ne tik progressive house kerpėm apaugusioje Trakų pilyje (na, ir Moby ten savo pėdsaką paliko, neabejoju), bet ir visame kurorte. To pageidauja patys Trakai – manau, idėja gera! Įdomu, ar gandas apie Róisín Murphy programoje pasitvirtins, ar ne?
Beje, „Tamsta muzika“ šiemet vyks tuo pačiu metu, kaip ir dešimtąjį jubiliejų švęsianti „Tundra“. Auditorijos lyg ir visiškai nepersidengia, tad nieko baisaus, tiesiog fun fact. Dar vienas, šįkart naujas, dalykas tomis pačiomis datomis – Prienuose organizuojamas „Cultfest“. Čia turėtų būti rimta tikrąja to žodžio prasme. No rave.
Dar apie Trakus – pernai debiutavęs „Atari“ komandos organizuojamas „Stebuklas“ šiemet irgi vyks. Rugpjūčio 2-ąją, vieną naktį. Praėjusią vasarą čia grojo Steve Angello iš jau išsiskirsčiusios „Swedish House Mafia“, šiemet, spėju, kalibras bus panašios apimties.
„Pure Future“ irgi grįžta. Savo „Facebook“ kanale teigia jau užsitikrinę „Gus Gus“ koncertą kurią nors iš šių dienų – rugpjūčio 14, 15 arba 16. Vadinasi, festivalis vyks visą Žolinių periodą, kaip, beje, ir pajūrinis „Karklė“. Kažkaip gal ačiū, nors islandai ir labai puikūs...
Kol kas tiek. P.S.‘ui – faktas. Naują albumą pristatysiantis Toro Y Moi atidarys vasaros sezoną Vilniuje. Spėkit, kur?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS