Prenumeruojamas Nicolas Jaar
Tiksliau, prenumeruojama yra nauja jo leidykla „Other People“. Sekmadienį ji pasisveikino nemokama vis dar jauno, vis dar nesikartojančio Nicolas Jaar ir jo kolegos Dave Harrington projekto „Darkside“ albumo pradžia.
11 minučių kabina užtektinai, kad dabar pat nusipirkčiau ir visą prieš savaitę Niujorke pristatytą albumą, deja, niekas dar neleidžia.
„Darkside“ vasarą spėjo pristatyti ir remiksuotą „Daft Punk“ albumą „Random Access Memories“. Man artimiau, nei originalas, bet tos 11 minučių išvis sėdi vidinėj švarko kišenėj.
O leidykla „Other People“ toliau veiks tokiu principu – kiekvieną sekmadienį kažkas nauja įkris į prenumeratorių dėžutes. Už 5 dolerius per mėnesį, be to, galėsi muziką dovanoti ir draugui (vieną kūrinį – vieną kartą). O jei sumokėsi 50 dolerių už metus iškart, tau bus prieinamas visas „Other People“ ir jau uždarytos Nicolas Jaar leidyklos „Clown&Sunset“ katalogas. Ir dar riboto tiražo artworkai.
Toks štai atlikėjo pasirinktas būdas pristatyti savo muziką, ir bent jau pabandyti prenumeruoti, manau, visai verta. Tokių ar panašių būdų, manau, ateityje tik daugės.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS