Myster, please!
Mr. Myster man į akis pateko užsidaręs bagažinėje - dar pavasarį jį užfilmavo projektas „Producer In The Trunk“. Kadangi visai neslepiu nuo TV Maskava ir MC WX Koxx prasidėjusios simpatijos latviškai elektronikai, įsiminiau ir šį dvigubą poną. O dabar „Dirty Deal Audio“, pagrindiniai tos simpatijos kaltininkai, atsiuntė ir nuorodą į minialbumą „Kollektiv Sub-konchez“.
Tiksliai net nepasakyčiau, kodėl man tie visi latviški elektronikreikalai tokie įdomūs. Gal todėl, kad šalis greta, o mums vis tiek egzotiška. Na, tikrai, jei neturi darbo reikalų Rygoj ar neatostogauji anoje sienos pusėje, nemanau, kad kažką labai daug apie Latviją galėtum papasakoti. Bet jausmams pasiaiškinimų rašyti ir nereikia. Grįžtu prie minialbumo. Labai jau mini, nes tik keturi kūriniai!
„Tik“, bet juose tikrai visko telpa. Pradedant megztukiniu vintage radijo skambesiu, rimto veido techno kaladėlėmis, rankutėmis į viršų paryčiais ir baigiant „Destiny’s Child“ semplu, kuris sulėtintas ir išimtas iš konteksto skamba netgi geriau nei iš tiesų, sorry, Beyonce!
Tikrai mielai paklausyčiau daugiau kūrinių. Gal per „Satta“ pavyks, nes į ją Mr. Myster atvyksta su visa „Dirty Deal Audio“ svita. Visi jie savaip wow.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS