Pavėlavusi susirgusio Kutmah anketa
Visaip būna, netgi taip, kad atsakymai į anketos klausimus pasiekia tą dieną, kai artistas jau turi groti Vilniuje. O prie kompiuterio prisikasiau tik dabar. Kutmah ėmė ir neatvyko, apie tai tiksliau nežinau (sako, susirgo), bet yra pakankamai įdomus personažas, kad jo anketa neliktų nepaviešinta, ar ne?
Braitone gimęs ir Kalifornijoje sužydėjęs Kutmah (arba Kūtma, kaip sako lietuviai) žinomas ir kaip eksperimentinio hiphop arba beats kūrėjas bei „Dublab“ ir kt. narys, ir kaip klubo „Sketchbook“ vadas, ir kaip iš svajonių šalies galiausiai deportuotas pasaulio pilietis. Dabar vėl apsistojęs Jungtinėje Karalystėje gegužės 6-ąją Kutmah turėjo svečiuotis „Mondayjazz“ vakaronėje sostinės „Opium“, kur taip ir nepagrojo kartu su Brokenchord ir kitais. Kaip sekėsi vakarėlis, turėsit papasakoti jūs. Kad bent jau pakvietimo faktas liktų užfiksuotas – muzikinė D.D. anketa #2 (pirmoji, su Nacho Marco, pasiekiama čia).
Ką apie tavo karjerą jos pradžioje manė tėvai? Ir ką mano dabar?
Mano šeima, tiesą sakant, nemanė nieko – turbūt galvojo, kad tai tik hobis. Dabar, kai kiekvieną savaitgalį skambinu jiems iš vis kitos šalies, ėmė tai gerbti.
Kokie stereotipai apie elektroninę muziką tave juokina? Arba pykina?
Kad nelabai jų žinau. Vienintelis, kurį dabar pamenu – kad mes nerdai. Ir aš toks esu.
Gal galėtum paaiškinti, kodėl klube ar vakarėlyje apskritai reikia didžėjaus ar gyvo elektronikos atlikėjo?
Nes muzika su gėrimu ir cigarete skamba puikiai. Nors aš pats einu į koncertus tik blaivus. Noriu prisiminti, kas nutiko.
Kuri nakties dalis klube sunkiausia?
Man sunkiausios visos tos kalbos. Einu pasiklausyti muzikos, o ne papasakoti apie save ar išgirsti apie kieno nors darbą.
O kuri – smagiausia?
Jei skamba kažkas naujo ir jaudinančio, tai aš patenkintas.
Tūso pabaigos TOP3, jei didžėjauji.
O, geras klausimas!
Mėgstamiausias tavo paties kūrinys.
Kad man mano muzika nepatinka. Tiesa, vieną editą mėgstu, saugau jį savo „Brainfeeder“ EP – „Noise in my Brain“.
Kaip atrodo tavo eskizų knygelė (vedu prie „Sketchbook“ - D.D.)? Kas joje?
Kol kas tik paraštes pildau dykumų kraštovaizdžiais. Lapų centrus palieku tuščius, kai išpiešiu visas paraštes, prirašysiu dialogų.
Trys priežastys gyventi Kalifornijoje.
Taco’s, žolė, paplūdimys ir frykai.
Gražiausia vieta žemėje.
Nesu tikras, bet tikrai ne Burbankas Kalifornijoje.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS