Ben Watt: folkrokinė „Hendra“ ir kitos istorijos
Taip Lietuvoje ir neapsilankęs, nors „RyRalio“ laikais labai lauktas, „Buzzin’ Fly“ šefas, „Everything But The Girl“ smegenys ir kitose plotmėse - netgi drum’n’bass - šaunus veikėjas Ben Watt susikaupė antram soliniam albumui per 31 metus. Kol kas vilioja klipu tituliniam kūriniui.
„Klipas“ gal kiek per mažas žodis, nes komandą Benas susirinko rimtą ir sukūrė trumpametražį filmą. Mažo biudžeto, rytų Londone, įkvėptą „Hendra“ teksto.
Neskamba kaip tai, ko tikėtumėmės iš šokių muzikoje daug nuveikusio Ben Watt, tiesa? Na, jei paklausytume pirmojo jo solinio, išleisto 1983-ais, nuostabos būtų mažiau.
„Hendra“ jis pats ir dainuoja, ir visą albumą žada tokį - „folkroką elektronikos amžiui“. Prodiusavo viską, beje, Ewan Pearson. Yra ir studijoje nufilmuota titulinio kūrinio versija.
Rudenį Ben Watt ėmė po nedideles koncertų sales ne su DJ ausinėmis, o su gitara bei kolega Bernard Butler (grojęs „Suede"), kuris groja elektrine gitara. Keliauja kol kas po Didžiąją Britaniją, pavasariop laukia JAV.
Taip pat šiuo metu kūrėjas pristatinėja savo naujausią knygą „Romany and Tom", kurioje pasakoja savo tėvų - džiazo muzikanto ir aktorės - istoriją. Štai ištrauka.
Ir dar puslapį neseniai atsinaujino, kuriame naujienos gausios ir dažnos.
Žodžiu, posakis apie tai, kad visi paroje turime tiek pat valandų, kiek Beyonce, tinka ir Ben Watt.
Iš anksto užsisakant (o mane jau tikrai sudomino) „Hendra“ per „iTunes“ pirmas įkrenta iškart. Plokštelė, kompaktas, visa kita - balandžio 14-ą. Naujoje savo leidykloje („Buzzin' Fly" juk nebeveikia) „Unmade Road".
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS