Kodek: Kaip devympenktais
„Senoji mokykla“ repuoja kaip devymšeštais, o va latvių prodiuseris Kodek skamba, daro ir rodo kaip devympenktais. Ar bent jau kaip per devympenktą vindozę.
Kodek yra nestandartiniais sprendimais (pavyzdžiui, grojimas turguje ar iš maldaknygės) garsėjančios „Dirty Deal Audio“ familijos narys. Taip pat už albumą „Fl∆vours From The Future“ jis netgi buvo įvertintas Latvijos muzikos apdovanojimuose. Dabar turi šarmingą naują klipą, kurio premjera buvo „Vice“ kanale „Noisey“, tad mano interviu pasiūlymu nelabai besusidomėjo. Bet daug papasakojo pačiame „Noisey“, tad skaitykit čia.
Šį tą visgi papasakojo. Pavyzdžiui, kad muziką iš tiesų pradėjo daryti ant „Windows95”, bet dabar yra visiškai hardwarinis kūrėjas. Jį žavi 90-ųjų stilius ir būtent taip jis rengiais bei atrodo ir scenoje, ir gatvėje, tik ne tuomet, kai temperatūra nukrenta žemiau dešimties minuso. Dar Kodek turi katę, vardu Lūšis, kuri, atrodo, jį irgi labai įkvepia.
Katės ir apuokai nėra kažkas tragiškai naujo, bet juk kalbame ne apie hipsterių sostinės epicentro karalių, o mažo ir dėl to madingo Latvijos kaimo Madona gyventoją. Ir apskritai „Dirty Deal Audio“ verti draugystės!
Kodek @ Facebook
O čia - jo svetainė 4444.debilas.net
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS