Jokios išpažinties
Verbos? Margučiai? Krienai? Artėja? Apie ką jūs čia? Nebepažįstu jokių kalendorinių švenčių, nes ir naktinių vyksta tiek, kad belieka atsidusti.
Pagaliau visai šiltą penktadienio vakarą, sudalyvavusi DJ maratone "Cozy", skubėjau pažiūrėti, kaip "komercija" poruojasi su "andergraundu". Kabutės - pačios tikriausios, nes nei "Connect", nei dramenbeisas nėra tokie jau radikalūs, bent jau Lietuvoje. Vistik duetas, pripažinkim, buvo netikėtas ir neaišku ką žadantis. Ar sukrapštys jaunuoliai pažymėjimų ir centų alui? Ar supras klubo apsauga, kad didžioji dauguma tąvakar nė nebandys atitikti jų įsivaizduojamo face control?
Pavyko, pavyko, klyktelėjau tik įžengusi ir akies krašteliu užmačiusi erotišką (na, čia ta raudona spalva...) mėsmalę viduje. Astralas maivėsi su vienu iš daugelio "The Prodigy" remiksų, o daugelis kitų patenkinti glostė garso aparatūrą ir šnabždėjo jai "tu tooookia gera... aš būtinai sugrįšiu". Grįšim dvyliktą gegužės - pas "Paradox". Gal išeis pabūti ilgiau, nei dešimt minučių?
Vėlią naktį paskutiniams svečiams susigrūdus į "Romantiką" (vis gausėjant vakarėliams ten savininkai tikrai galėtų apsvarstyti pavadinimo keitimą) nuvilnijo grandininė žagsuliu išreikšta reakcija išvydus, plastmasinėm gėlių girliandom apipintą barą. Kaip dabar matau, anksčiau ten kabėjo "Stars on 45" plokštelė, bet negailestingas sentimentams gyvenimas tęsiasi. Nepritarimą interjero dizainui reiškėm daužydami stiklines - prisipažįstu nudaigojusi bent tris, neatsiliko visas būrys entuziastų. Vienas - tyčia, kitas - ne, tiesiog tokia buvo mėnulio fazė. Gal ir gerai, kad nepasiryžau tiesiog ant baro užlipti ir tas gėles padegti. Kita vertus, yra ko grįžt.
Dar galime daryti prielaidą, kad stiklai dužo, neatlaikę muzikos - Daimonas kratomas elektros įsisiautėjo ir net viršijo savo laiko limitą, o tiesiai iš gatvės atbėgęs (šitas visada vėluoja) Miss America, vieną ranką atkišęs bučiuoti gerbėja(o)ms, kita salėn sviedė "Arctic Monkeys" ir šia nata atsilaikė gerą valandą. Vėliau audra įsisiūbavo dar ir dar kartą, o tikslios vakarėlio eigos neprisimena niekas. Girdėjau įtarimų, jog viskas baigėsi jau prašvitus ir sustojus paskutiniams Manfredo kompaktams.
Šeštadienio naktis nusileido labai netikėtai greit, tad pasičiupau galvos likučius ir bėgau į "Gravity". Ketvirtadienį gi buvau užsukusi į labai ankstyvą "Go Gaga" (balandžio 21-ąją "Arkoje", bet priminsiu dar daug kartų) preparty ir susižavėjau naujais "Partyzanų" plokštelių aromatais. Tad, pamaniau, "I Hate Dancing" bus pats tas pasiuostyt artimiau.
Apsiskaičiavau truputį ir pataikiau tiesiai į electroboogie bangą, keliamą radioaktyvaus svečio iš "Two Lone Swordsmen". Iš pradžių pagalvojau, kad jau kokia trečia ryto ir viskas tuoj baigsis, nes klubas atrodė vangiai tuštokas. Deja, buvo tik šiek tiek po pirmos. Negi visi išvakarėse atidavė jėgas Sammy, Ianui ir pergalės deivei? Na, aš sugebu kartais nepataikyti, bet vistik sprendžiu, kad penktadienį taip gražiai pasiklausius muzikos nebūčiau.
Nelaimė po nelaimės - uždėjusi pliusą Radioactive Man ir pažadėjusi sau nepramiegoti jo porininko vasarop, dar norėjau užsukt į hardkoro užimtą "Intro", bet ... klubas nebedirbo. Kas čia per masiniai nuovargiai?
Pabaigai pasiimk kalendorių ir palaižyk raudoną flomasterį - birželio 16-oji - su Luke Chable "Gravity", Joninės - "Exit" su Hernanu Cattnaeo.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS