Kauno kino festivalio muzikiniai džiaugsmai
Geri žmonės dirba Tarptautiniame Kauno kino festivalyje ir kasmet man atsiunčia rinktinę muzikinių filmų, kurie ir Dubauskaitei, ir skaitytojams turėtų būti įdomūs. Prisimenu, dar „Pravdos“ laikais, 2007-aisiais, su Norke važiavome į pirmąjį festivalį žiūrėti dokumentinio filmo apie „The Clash“ lyderį Joe Strummerį. Šiemet programa „Muzika, keičianti pasaulį“ – nuo Vengrijos pankų iki Peaches. Ir Kaune, ir Vilniuje.
Elektra žmonėms (Ström åt folket) – apie Švedijos elektroninės muzikos sceną. Režisierius – daug nuveikęs muzikos prodiuseris, tad žino, apie ką kalba.
Kaunas
Spalio 2d. 21:00, VDU didžioji salė
Spalio 6d. 16:30, Kino teatras „Romuva“
Vilnius
Spalio 5d. 21:30, ŠMC kino salė
Peaches daro pati (Peaches Does Herself) – gal pavadinime turi būti „save“? Nesvarbu. Kanadietė Peaches čia ir aktorė, ir režisierė, ir scenaristė. Dokumentika, bet nebūtinai.
Kaunas
Spalio 5d. 21:30, VDU didžioji salė
Vilnius
Spalio 11d. 17:15, ŠMC kino salė
Spalio 12d. 21:00, ŠMC kino salė
Elektro Maskva (Elektro Moskva) – čia tai tikrai būtinybė! Apie sovietinius muzikos instrumentus IR pačią sovietinę elektroniką.
Vilnius
Spalio 2d. 18:00, ŠMC kino salė
Spalio 11d. 21:00, ŠMC kino salė
Belgijos garsas (The Sound Of Belgium) – apie techno ir tai, kas buvo anksčiau. Netgi apie automatinius vargonų orkestrus!
Kaunas
Spalio 5d. 21:30, Kino teatras „Romuva“
Vilnius
Spalio 4d. 21:00, ŠMC kino salė
Piramidos vaiduoklis (The Ghost Of Piramida) – tokios istorijos iš piršto neišlauši. Danų grupė Norvegijos užkampyje, buvusiame rusų angliakasių mieste. „Efterklang“ ieškojo įkvėpimo, o rado ir geros medžiagos filmui.
Vilnius
Spalio 12d. 16:00, Kino teatras „Pasaka“
Pankų iš Rytų atsiminimai (East Punk Memories) – aprašymas papirko fraze „Ar dėl tokios ateities pankai kovojo?“. Vengrijos pankai prieš 20 metų ir dabar.
Vilnius
Spalio 3d. 17:15, ŠMC kino salė
The Stone Roses: Made Of Stone – juk „The Stone Roses“ yra – buvo, ir vėl yra – tokia puiki grupė, o Ian Brown – toks puikus vokalistas.
Kaunas
Spalio 4d. 21:00, VDU didžioji salė
Vilnius
Spalio 5d. 21:00, Kino teatras „Pasaka“
Festivalio programoje „Muzika, keičianti pasaulį“ – ir dar keletas pavadinimų, gal ko svarbaus neišrinkau?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS