Kas galima tėlikui, negalima reiveriui
Be priekaištų vakar „Vasaros terasos“ scenoje gyvą, bet elektrinį laužytą ritmą leido Moon Disco. Sugroti jam pavyko be teisėsaugos trukdžių. Net keista, įprastai čia pareigūnai pasirodo vos šiek tiek, iš pagarbos atlikėjams, padidinus garsą. Kitaip atrodytų, kad muziką barmenai leidžia tik fonui sudaryti, bet gi „Minimal Mondays“ ir kituose terasos renginiuose ji – pagrindiniam vaidmeny!
Atrodo, galų gale policija vis tiek atvyko – jau grojant „min_for“. Matyt, kažkuris kaimynas negalėjo užmigti. Suprantama. Taisyklės šiaip ar taip tik griežtėja, dabar bausti galima ir akis į akį su pažeidėju nesusitikus. Vilnius – ramus miestas. Gal greit nusipelnysim kurorto titulo?
Tuo tarpu visai greta, Rotušės aikštėje, nevaržomi piruetus suko ir plunksnų ilgį lygino trioškės veidai. Garsiai. Žadindami kūdikius, pensininkus ir kitus, galinčius sau leisti gyventi Senamiestyje. Kaip administracijos (kieno?) direktoriaus pavaduotoją, Renginių organizavimo komisijos pirmininką Virginijų Dastiką cituoja Alfa.lt, „Nors renginys ir buvo komercinio pobūdžio, jis patraukė ir daugelio miestiečių bei turistų dėmesį. Miestas turi būti gyvas. Sutinku, kad Rotušės areale triukšmo buvo per daug, tačiau skundų policijai nebuvo daugiau nei eilinę darbo dieną, renginys pavyko, nes nebuvo daug girtaujančių <...> Tos taisyklės nėra tobulos, tad vienas kitas miestui svarbus renginys ir ateityje gali užtrukti ilgiau“. Paskaitykit visą straipsnį.
O kuri komisija sprendžia, kokie renginiai miestui svarbūs? Ar tikrai kokybišką kultūrą ir laisvalaikį gali kurti tik tokios masofkės su šokėjais-politikais-dainininkais-supermergaitėm? Dar pridėkim tokius visą miestą iš namų ištempiančias ir iš lovų išverčiančius renginius, kaip „Tebūnie naktis!“ ir „Green Night“ (na, dar tik įvyks, nenoriu būti skeptiška), Joninės ir rugsėjų pirmosios.
Kodėl dviems šimtams žmonių aktualus koncertas, DJ setas, diskoteka yra tildomi, nors „kenkia“ tikrai mažesniam gyventojų skaičiui? Jau kalbėjau apie pagarbą atlikėjui, dar yra ir pagarba vartotojui. Man televizijų sezonai neaktualūs, noriu kokybiškai girdėti ir matyti tai, kas man patinka ir įdomu. Kada galėsiu tai padaryti? Gali būti, kad esu smarkiai neteisi, mat demokratijos principas yra liaudies nuomonė, o teliko gerbėjų minia už minimalistų daug gausesnė. Neapsimoka būti avangardu. Bet ar dėl to viskas?
Baigiu rantinti, metas grįžti prie staklių. Šįvakar, beje, po krepšinio vasarą uždarinėsiu už „Chaplin“ terasos pulto. Garsu, hehehe, tikrai nebus. Gražu? Tikiuosi!
Mr Sizef + Unquote
5:04
From Future Sound Of Russia LP.
P.S. Ačiū už vasarą! Tikrai. Buvo kažkaip crazysexycool, septyni festivaliai ir visos kitos nerimastingos dienos bei naktys. Kita vasara irgi jau visai greit. 273 dienos beliko.
P.P.S. Anam poste klaidingai surezgiau kažką apie „Bangų“ dalies pabaigą. Baigėsi tik sezonas, jau nuo rugsėjo Ryklio laida „Neringa FM“ eteryje ilgėja, vakarėlių irgi bus. „Šulinys“ – tik gilus priedas. Yes.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS