Metų rikiuotės, Scuba, „Versatile“ ir vėl Ukraina
Gruodžio-sausio sandūra patogi nebent tuo, kad naujos muzikos srautas kiek atslūgsta. Metinius topus sudarinėti man visada sekėsi sunkiai, nes esu užmarši ir neprieraiši, bet štai kitų atsiminimų įvertinau devynias galybes. Tuo pačiu klausydama naujesnių ir senesnių trupinių bei ruošdama ausis besirengiantiems visu gražumu pasirodyti naujiems 2012-ų albumams!
RIKIUOTĖS
ResidentAdvisor.net, kaip visada, taikliai susumavo DJ ir live'ų rinkimų rezultatus bei priminė albumus, rinkinius, singlus, leiblus.
O konkretieji FactMag.com tiesiog surikiavo pagal gerumą savo miksus. Na, aišku, dainų besto irgi nepamiršo.
SETAI
Jau pernykštis, bet dar nepasenęs setas. Daug niekšingo boso, ironiško požiūrio į vokalus ir pozityvo. Ir gražus, ir protingas! Pradžią, beje, galima ir prasukti, nes gal per daug juokinga. Ponaičiui Melé dar tik kokie dvidešimt, bet šokdina atsipalaidavęs it patyręs šaulys.
O štai su visada atgaivinančio Scuba rinkiniu ponia Mary Anne baigė 2011-uosius. Yra būsimo Scuba albumo šauklių, apie juos tuoj ir plačiau.
Apie Pinch netrukus pasirodysiantį fabriklaivą jau užsiminiau anksčiau, čia progą reklamuojantis setukas. Rinkinio pristatymas su Peverelist, Om Unit, Ben UFO, Pangaea ir kitais jau kitą penktadienį, gal kas nori man nupirkti bilietą? :(
PALAIDI KARŠTESNI
Taigi Scuba dar sausį arba jau vasarį išleis albumą „Personality“ – kaip suprantu, savo paties „Hotflush“, leidykloje, grojančioje štai jau aštuonerius metus. Iš pastarųjų Scuba natų bei signalinio „The Hope“ spėju, kad „Personality“ bus energingesnis, diskotekiškesnis bei plačiau griebiantis ir kelnes žemiau traukiantis už „Triangulations“, kuriam štai jau dveji.
Toliau – ramiau. Popiečio arbatėlei tinkamas, o ir realios naudos kažkam atnešti galintis dub‘isto Morphy rinkinys. Šiaip nemokamas, bet jei sumokėsi, atiteks labdarai.
Visai dar nenudrožtas ir kontraktų nepasirašęs netyčia užmatytas Paleman savo čiaukštelėjimais primena 2011-ųjų žibutę Blawan, bet daro tai smagiai, o vardų įvairovė bass šokiuose – į naudą.
Gerokai šiurpą, kraują bei prakaitą varinėjantis – diskotekų velnias, ne kitaip – I:Cube sprigtas iš „Versatile“, leidyklos, kuria gali pasitikėti kaip mama. „Lucifer en Discotheque“ dar gruodį išėjo ir skaitmenoje, ir vinile. O smagiausia, kad tai yra būsimo I:Cube albumo „Megamix“ (daug žadantis pavadinimas) pranašas!
Sausio 1-ą oficialiai išleistą, bet jau anksčiau pasklidusį tirpuką visai netyčia ir iš esmės dėl to, kad pernai džiaugiausi DFRNT darbais, o vieną „New Beginnings“ kūrinių šis jaunuolis ir remiksavo. Pats Smoothiesforme EP – nemokamas, škotiškas, indieakustiškas – ilgai ausyse neišliko bet gal kam prireiks?
PALAIDI ANKSTESNI
Ukraina! Praėjusį kartą pažindinausi su leidykla „Shevchenko“ ir Vakula, dabar gi soulful drum‘n‘bass projektas tiesiu šviesiu (ir saulėtu) pavadinimu „Sunny Crimea“. Singlas „Between Black And Azov / When I Leave You“ pasirodė dar liepą, bet būtent tokiu drėgnu ir neaiškiu metų laiku, kaip dabar, mane šildo labiausiai. Vasarą būtų gal per saldu, nors ir liūdnoka? Tokius visad perku tiesiog pas tautiečius „Soundium“, beje, švenčiančius metų jubiliejų.
Na, o čia nieko ir nepridėsi. Natūralus amerikoniškas vinilinis hajus, prieš 11 metų prikeltas „Playhouse“. Nusiimk batus.
SU VAIZDU
Turiu keletą neliečiamųjų savo favoritų lentynoje – tai Apparat, Ricardo Vilallobos ir Mike Skinner aka „The Streets“. Tai reiškia, kad man nėra nė vieno blogo jų gabalo ir labai jautriai reaguoju į bet kokius bandymus kūrybą interpretuoti. Visgi šviežiam ir stipriam tautiečiui Mörötki, „Satta Outside“ pasirodžiusiam po „Stableface“ vėliava, didelių pastabų tikrai neturiu. Gaivuma ausims, tik išbaigtumo norėtųsi!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS