Daug Amerikos, debiutuojantis Gilles ir kitų metų Lindstrøm
Gan padrika savaitė ausinėse buvo ta prasme, kad daugiau saugojau į favoritus ir klausiau atkarpas, nei dėjausi galvon ištisus albumus. Bet jau netrukus metų pabaiga ir suvestinių metas, dabar galima ir pasiblaškyti. Svarbu, kad pagal gerą muziką.
Albumai
VVV – Across The Sea
Pakankamai amerikietiškas, bet anuos aerobinius, o ne šį auksadantį, dešimtmečius menantis albumas. Visas nuo pradžių iki pabaigos vertas perklausos, tikiuosi, kad sempleris atliks savo darbą. Jau savaitė kaip parduotuvėse. „Fortified Audio“ neklydo užsukę į Teksasą!
Setai
Vienas iš tų essential mixų, dėl kurių Pete Tongui dar nereikia į pensiją. Daužiau per stalą, bendradarbiai gali paliudyti. Ramadanman vienas mano šių metų pačių pačių, nuo pat sausio iki dabar.
O čia, liūdnokai (o ir gerokai per anksti) išlydint Tongo kolegą Gilles Peterson, belieka prisiminti pirmąją „legalią“ šio laidą. Juokinga! 1986-ieji...
Na, ir paskutinis „Mix Subas“, kad jau taip... Net dvi valandos Lorano plokštelių, iki šiol to laidoje nebuvo. O ir nebus. Daugiau apie stop'ą - čia.
Beveik dvi valandos škotiškos didybės nuo Kalnų parke kadaise vos sutilpusių „Slam“. Puikiai atpumpuoja savaitgalio priblokštą tonusą.
Palaidi džiaugsmai
Tik vasarį aplankys naujas vieno iš Norvegijos stebuklų Lindstrøm albumas „Six Cups Of Rebel“, bet patikrinti, aišku, jau truputį galima. Narsos čia tikrai netrūksta. Buvau šio pono pasiilgusi.
Labai jau šelmiška remiksų srities naujiena iš „Satta“ draugo ir jau beveik veterano brito Kelpe.
Skream padavė kalėdinių dovanų, ir ši skamba tikrai puikiausiai iš viso rinkinio. Tiesą sakant, viena net šiek tiek išgasdino, labausiai – dėl pavadinimo.
Absoliutus klipų kategorijos winneris, skambesiu tuo tarpu brėžiantis naujas viltis kiek užsistagnavusiame drum‘n‘bass deepe. Dabar čia atsiranda gentinių motyvų, puikiai derančių daugiabučių getuose. O getai vienodi, užsienis tai ar Mogiliovas. Dub Phizix, beje, pernai neblogai pasirodė bare „Satta“ bei šio kieme, o Skeptical – šiaip šaunuolis.
Iš serijos, kai akis prikaustęs „YouTube“ paveiksliukas duoda peno ir ausims. Sintetiškai nuodėmingai švelnus bosas. Sinjin Hawke atstovauja Kanadai ir turi naują singlą „The Lights“, o MΔRRI$ - valstijoms, kaip galima suprasti iš kapitalistinių simbolių. O bučinių dainą abu dalina nemokamai.
Diskotekų olimpe šiltą vietą šiuo metu laikantis Blawan šventėms konservuoja persikus. Tai yra vaikinuko debiutas visai ne naujokėje leidykloje „Clone“, belieka pasveikinti.
O šitas amerikonų eksperimentatorius Lunova Labs labai tiko uždegus šventines lemputes ir prigulus.
Nauja savaitė, nauji laikai. Kas pas jus?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS